Diáře na rok 2020 podle ELLE

Kulatý rok 2020 si žádá velkolepý diář, nemyslíte? Pokud se rozhodujete, že investujete do nějakého kvalitnějšího, tak ta správná doba nadešla. Jestliže neholdujete objemným koženým deskám s kroužkovou vazbou, přinášíme vám i menší a lehčí varianty, jež vás ohromí designem, funkčností a některé i motivací či spojením s módou. Tak který?

ad

Jste milovnice papíru a printu? My ano. Diář ELLE x Momenteeczech na rok 2020, jemuž grafickou tvář vytvořila naše grafička Kateřina Olexová, objednávejte na www.predplatne.elle.cz

cara
diar

Plný módních ilustrací

Janka Letková je známou módní ilustrátorkou, která začínala jako make-up artistka a nyní vydává své vlastní diáře. V nich kromě graficky zpracovaných dnů najdete i Jančiny ilustrace inspirované módními značkami, přehlídkami a našimi oblíbenými magazíny. Zkrátka stylové po všech stránkách. Zlatý hřbet zápisníku je jasným důkazem.

cara
ag
agg

 

Zase ta Aňa

Kdo by pro jednu z našich nejlepších hereček neměl slabost. A její diář je jen potvrzením tohoto tvrzení. Společně se sestrou Lelou, která ilustrovala už její sloupky v ELLE, vytvořila herečka diář na rok 2020 v ojedinělém designu plném motivačních citátů i nádherných kreseb. Kdo také patří do týmu Geislerek?

cara
fl

Nesmrtelná klasika

Asi není ikoničtější diář než ten od Filofaxu. Britská společnost se jimi zabývá od roku 1921, takže si můžete být jisté, že sázíte na jistotu. Vyměnitelná náplň či dokonalá personifikace podle vašich představ udělá jakékoli plány neprůstřelnými.

cara
dr

Rok podle Dary

Další z osobností, která již poněkolikáté vytvořila vlastní diář, je zpěvačka Dara Rolins. „Vše vzniklo z mého facebookového deníčku, kde jsem sdílela své myšlenky, a přišlo mi hezké jimi inspirovat po celý rok,“ vysvětluje. Milým detailem je zabudované zrcátko, které se hodí každé z nás, a to nejen před pracovní schůzkou.

cara
lv

Vyšší liga

Nevybrala jste si a toužíte po něčem speciálním? Vyrazte do Pařížské a věříme, že neodoláte koženým kráskám z butiků Louis Vuitton nebo Hermès. O ceně raději pomlčíme, ale vaše iniciály vedle těch designerských vám pár červených čísel vynahradí.