REKLAMA

Začtěte se do těchto knižních novinek

REKLAMA

Také zbožňujete jen tak celý den proležet se skvělou knížkou? Takovou, která vás vtáhne do děje hned po první stránce? Takovou, u které se budete bát nebo nahlas se smát? Léto patří čtení, a tak se s vámi podělíme o tipy, které stojí za váš drahocenný čas! Netflixu bylo už dost, naše oči si musí také odpočinout a tištěný text je zkrátka jako tištěný časopis. Vždycky ho budeme milovat!

bb

Bizarní povídky Olga Tokarczuková

Jste milovnicí černého humoru, či hororu? Pak je tato kniha od držitelky Nobelovy ceny za literaturu tou pravou volbou! Obsahuje totiž deset příběhů, kterými vás provede po různých místech světa a ukáže vám, že nic není takové, jak se na první pohled může zdát!

cara
ii

Iluze Barbara Nesvadbová

Nový román bestselleristky Barbary Nesvadbové vypráví o nesobecké síle lásky, odhodlání nevstupovat dvakrát do téže řeky a iluzích, které si opakujeme, když do té řeky následně vstupujeme. Překladatelka Karla potkává Martina v těžkém období svého života. Doposud dokonalý vztah s jediným synem začíná s jeho dospíváním dostávat trhliny, když se Tomáš snaží vyrovnat s vlastní identitou a vztahem k otci a začne experimentovat s drogami. A pak jednoho dne potřebují právníka…

cara
kk

Jeden z nás Shari Lapena

Nejnovější psychothriller Shari Lapeny Jeden z nás nese podtitul „Každý něco tají" a klade znovu otázku: Jste si jistí, že znáte dobře své nejbližší a své sousedy? Možná ne. A možná za to zaplatíte... Protože udržet tajemství tam, kde si každý myslí, že o tom druhém všechno ví, může být těžké. Vražedně těžké... Napínavé, k zamyšlení a strhující čtení na léto!

cara
vv

Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici s diagnózou, která ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že skutečně žila, jsou hlavně její děti – nejistý Michal a suverénní Magda, která už stihla rozprodat matčin majetek. Díky novému léku se ale Bára pomalu vrací. Přes dvacet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky.

cara
mm

Manuál stylu a designu pro každý domov Frida Ramstedtová

Kniha pro všechny, kdo chtějí porozumět zákonitostem dobrého bydlení a naučit se vytvářet krásný a útulný domov. Ve Švédsku nejprodávanější kniha své kategorie roku 2019. Od autorky nejnavštěvovanějšího skandinávského blogu o návrhářství a designu interiérů Trendenser.se, oceněného mj. titulem Návrhářský blog roku v soutěži Elle Decoration Award 2016.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA