ELLE & BOOK THERAPY: co si přečíst v měsíci březnu

Měsíc knihy cílí na podporu čtení a čtenářské gramotnosti a možná i proto se v posledních letech daří vyvracet mýtus o klesající oblibě klasické papírové knihy. Se současnou situací ohledně koronaviru je čtění a jakýkoliv takový útěk od reality žádanou záležitostí. My v redakci ELLE totiž věříme, že na každé špatné situaci je potřeba objevit něco dobrého. Jakou knihu už dlouho odkládáte a nemáte čas si ji přečíst? Teď přišla vaše chvíle!

S jakou knihou zalézt pod peřinu v březnu? 

Book Therapy

Older But Better, But Older

Caroline de Maigret a Sophie Mas (autorky bestselleru Jak se stát Pařížankou) jsou zpět! Jsou starší, lepší, ale starší. Tentokrát nás velmi vtipně seznámí s tím, co si ženy kolem čtyřicítky myslí a cítí. Kromě toho vám také poskytnou řadu nepostradatelných a prověřených rad, jak na lásku a život vůbec. Že už to není, co to bývalo? Že se na vás třicetiletý chlápek na večírku ani nepodívá? Po probuzení se cítíte skvěle, ale ostatní vám říkají, že vypadáte unaveně? Jdete k dermatoložce na překontrolování znaménka a ona se vás hned zeptá, kam chcete ten botox píchnout? Nic si z toho nedělejte. Kupte si tuto knížku. Zaručujeme, že se u ní budete hlasitě smát. 

cara
Book Therapy

11-minute face yoga

Obličejová jóga či gymnastika je opět v kurzu. Certifikovaná učitelka jógy Pia Airaskorpi vás zavede na inspirativní cestu k seberealizaci a naučí vás stárnout s elegancí. Stačí 11 minut denně a uvidíte, že vaše pleť bude krásně zářivá a zrelaxovaná. ÓM…

cara
Book Therapy

Collecting Fine Art

Milujete-li fotku, rozhodně si nenechte ujít tuto krásnou publikaci, která vznikla u příležitosti 15. výročí přední světové galerie fotografického umění Lumas. Najdete v ní více než 100 děl renomovaných i začínajících umělců, včetně Jense Hausmanna, Stephanie Kloss, Grega Kadela, Serge Hamada, Wernera Pawlaka a Roberta Lebecka. Pečlivě sestavená kolekce – od krajiny, portrétů, architektury až po módní fotku – představuje jedinečné, přesto dostupné umění. 

cara
Book Therapy

Funktio

Toužíte po harmonickém, stylovém a útulném domovu s nadčasovými prvky? Finská interiérová designérka Helena Karihtala vám k němu ukáže cestu. Vsadíme se, že vás fotky interiérů budou hodně bavit. 

cara
Book Therapy

Supreme

Miláček celebrit vydal vizuální historii značky – více než 800 úžasných fotek, backstage, ikonická trička i spolupráce s Nan Goldin, Comme de Garçons nebo Nike. V knize je i plakát a samolepka. Super, Supreme! 

cara
Book Therapy