Fenomén podcastů: které přidat do seznamu?

V druhé polovině roku 2019 se objevila spousta nových „podcasterů“. Kvantita nerovná se vždy kvalita, a proto jsme se obětovali a vyzkoušeli i ty špatné. Ano, ty v dnešním článku nenajdete. Naopak nabízíme stručný výběr těch podcastů, které vás nejen pobaví, ale i něčemu přiučí nebo třeba zkrátí čekání na vaši drahou polovičku v oblíbené kavárně. 

 

Gastromapa Lukáše Hejlíka

Jistě i vy patříte mezi ty, kteří využili služeb Lukáše Hejlíka v nouzi. Bloudili jste po cizím městě a toužili po dobré kávě. Lukáš vás zachrání nejen z těchto situacích, ale také vám přinese rozhovory například s tvůrci známých Faency Fries. Jen malé varování, dostanete hlad, i když jste před chvilkou obědvali.

 

Linka

Karla „Kovyho“ Kováře řada z nás vnímá jako jednoho z chytrých youtuberů, který z tohoto „povolání“ sundal nálepku hlouposti a manipulace. Nyní tančí ve StarDance a naši pozornost si získal také díky podcastu s Terezou Salte, který je zajímavý, lidský i zábavný. Navíc oceňujeme, že se během natáčení poznávají a nevědí o sobě první poslední. Příjemné, nenáročné a sympatické.

 

Superženy Marie Claire

Podcasty patří úspěšným a ženy jimi bezesporu jsou. Časopis Marie Claire si je toho vědomý, a proto začal natáčet podcast s těmi nejzajímavějšími. Zaposlouchejte se do rozhovoru třeba s Dianou Rádl Rogerovou nebo Klárou Kolouchovou.

 

Fashion podcast

Jak začít podnikat s módou? Co stojí za úspěchem značky Pietro Filipi nebo jak učí mít svůj styl Alena Šafratová? Odpovědi na tyto otázky najdete v zajímavých rozhovorech Zdeňka Steinera, který se sám ve světě módy pohybuje a chce předávat své zkušenosti dál. Učte se spolu s ním!

 

Stylish Coffee podcast

Zábavné, energické a upřímné. Takový je podcast Veroniky Tázlerové a Adriana Brandýse. Baví se spolu nejenom o marketingu, ale také o nástrahách Facebooku a Googlu. Vyzkoušejte alespoň jeden díl, bude to láska na první poslech.

 

EBC promo