Česká republika vybrala vítěze prestižní soutěže Elite Model Look

Tvůrce slavných tváří 

Soutěž Elite Model Look, známá po celém světě svým objevováním nových talentů, oslavila svůj 40. ročník právě v České republice. Soutěž, která proslavila modelky jako Cindy Crawford a Gisele Bündchen, letos přilákala finalisty z více než 105 zemí. Vítězi se stali Micklate Déci z Mosambiku a Imade Darouache z Itálie. Češky tentokrát mezi vítězkami nebyly, i když v minulosti dosáhly hned několika vítězství. Připomeňme jména českých vítězek - Linda Vojtová, Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková, Jana Tvrdíková nebo Amélie Konšelová vám jistě nejsou neznámá.

Mohlo by se vám líbit

Karolína Čapková a Agáta Burešová, modelky, které dobývají módní svět

Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Sešli jsme se se dvěma finalistkami předchozích ročníků Elite Model Look, které i bez vítězství v soutěži úspěšně pracují v Česku i zahraničí. Seznamte se s Karolínou Čapkovou a Agátou Burešovou.
elle.cz

Z Hradu na dance party

Tento ročník přinesl změny nejen v místě konání, ale i ve formátu. Místo tradičního honosného galavečera ve Španělském sále na Pražském hradě se finále konalo v moderní O2 areně a spojilo se s hudebním festivalem Transmission. Nová dramaturgie večera, kterou vedl DJ a producent NobodyListen spolu s režisérkou Janou Burkiewiczovou, zahrnovala i vystoupení zpěvačky Annet X a slovenské zpěvačky Anabely Mollové.

Programem provázel zpěvák a tanečník Adam Pavlovčin, známý jako Adonxs. Celý večer tak nabídl nejen přehlídku modelů a modelek, ale i bohatý hudební zážitek. Po vyhlášení vítězů se hosté přesunuli na afterparty v luxusní restauraci a klubu SaSaZu nebo pokračovali na trance event Transmission, který se vrátil do Prahy po dlouhých pěti letech. Finalisté ze všech koutů světa před finálovým večerem prošli náročnou přípravou i oficiálním focením a focením pro sponzory, kterými byli Schwarzkopf, Roncato, Klenoty Aurum, Freddy, Blanx, Geske a další. O styling finalistů se postarala Daniela Pilná a luxusní butik Obsession Concept Store, který účastníky soutěže oblékl do originálních značkových modelů už poněkolikáté. Mezi finalisty byli vítězové ženských i mužských kategorií z různých světových zemí. Ti byli vybrání z tisíců uchazečů z celého světa, kteří zastupovali 105 národností. Našli byste mezi nimi tváře z Mosambiku, Korey, Angoly, Velké Británie, Mexika, Číny, Chile a mnoha dalších zemí, samozřejmě také z Česka a Slovenska. Vítěze určila porota sestávající z 30 agentů z celého světa, vybírala přitom z dvaceti dívek a z dvaceti chlapců.

 

Z Kataru do Prahy

Soutěž Schwarzkopf Elite Model Look 2024 tak spojila svět módy a hudby, čímž vytvořila nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné. Finálový večer se měl původně odehrát v Kataru, ale pořadatelé nakonec rozhodli jinak a v konkurenci jiných významných světových měst vyhrála právě Praha. Tento jedinečný formát soutěže a spolupráce s hudebním festivalem ukázaly, jak se může tradiční akce transformovat a přinést nové zážitky nejen pro účastníky, ale i pro diváky. Pořadatelům tleskáme a vítězům gratulujeme! 

Momenty z Elite Model Look:

Zdroj: autorský článek za použití informací od Elite Model look