Soutěž Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2024 je tady. Zúčastněte se!

Ze soutěže Elite Model Look, kterou pořádá agentura Elite Model Management, každoročně vzejde budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého založení v roce 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Prostřednictvím soutěže se na obálkách světových módních časopisů objevilo mnoho slavných tváří, soutěž pomohla nastartovat kariéru dnešních modelingových hvězd, jako jsou Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová, Linda Vojtová, Denisa Dvončová, Barbora Podzimková, Jana Tvrdíková, Andrej Chamula nebo Amélie Konšelová.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: „Jsem velmi rád, že Schwarzkopf Elite Model Look je projekt, který již více než 30 let dává mladým lidem šanci uspět v profesionálním modelingu. Castingy jsou vynikající možností, kterou nabízíme jednou za rok, představit se ve svém regionu. Jsem velmi hrdý, že se nám daří budovat dlouhodobé kariéry mladým talentům, u kterých nehledáme dokonalost, ale chuť se realizovat.”

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, produkty dekorativní kosmetiky ARTDECO, kosmetické přístroje na omlazení pleti značky Geske, předplatné časopisu Elle a trička od webu MluvmeoHPV.cz, jejichž design navrhl renomovaný český návrhář Jan Černý. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy díky vynoveným produktům značek Schwarzkopf Gliss nebo Schwarzkopf Taft. Letos přišla značka Schwarzkopf na trh s novým ochranným systémem HaptIQ, který posiluje vlasovou strukturu a chrání vlas před vnějším poškozením, díky čemuž jsou vlasy až o 100% silnější. Kromě moderní technologie představuje značka Schwarzkopf také svou novou kampaň, jejíž hlavní motto je „For every you – pro každé tvé já“, díky kterému se chce přimlouvat celému spektru spotřebitelů. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky ARTDECO. Každý zájemce bude mít možnost vyzkoušet si špičkové kosmetické masážní přístroje, díky nímž si může každý dovolit luxusní péči o svou pleť za příznivou cenu.

Projekt Schwarzkopf Elite Model Look podporuje web MluvmeoHPV.cz. Očkování je účinnou prevencí před nákazou HPV viry, jedná se o standardní a uznávanou metodu. HPV viry mohou způsobit závažná onemocnění u žen i mužů. Díky očkování si tělo vytvoří ochranu do budoucna. Ve vybraných městech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.

Po skončení všech castingů budou kontaktováni všichni ti, kteří postoupí do užšího výběru.