Děti slavných, které uspěly v modelingu

Synové Pamely Anderson si vyzkoušeli modeling

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Jednoznačně to platí v případě synů Pamely Anderson a Tommyho Lee, Dylana a Brandona Thomase. Ti zdědili krásu po své slavné matce a charisma po otci. Není se co divit, že se jim podařilo uspět ve světě modelingu.

Staršímu z nich, Brandonovi, je 26 let a v minulosti se živil jako model. Což je v jeho případě poněkud paradox, jelikož se nechal slyšet, že mu v dětství vadilo, že jej neustále sledují dotěrní paparazzi. K této práci se nachomýtl úplnou náhodou. Když se vracel z toalety, zastavil jej skaut zastupující modelingovou agenturu. Brandon Lee nejprve nechtěl v tomto odvětví pracovat, ale posléze si to rozmyslel. Později se však rozhodl vydat v matčiných stopách a dnes se živí jako herec a producent.

Děti slavných, které uspěly v modelingu
Mohlo by se vám líbit

Jak dnes vypadají děti slavných modelek? A čím se živí?

Někdo se na přehlídkovém mole cítí zkrátka jako doma. Nejen slavné páry, ale i jejich děti sklízejí v modelingové branži jeden úspěch za druhým. Někteří jsou ve svém mladém věku dokonce ještě slavnější než jejich rodiče. Kterých dvanáct dětí zdědilo umělecké geny?
elle.cz

Modelingu se věnuje i jeho bratr Dylan Lee. V roce 2016 obletěla svět zpráva, že podepsal smlouvu s prestižní agenturou NEXT. Povedlo se mu být tváří značky Saint Laurent a předvádět luxusní oděvy v rámci týdnu módy. Ačkoliv měl modelingovou kariéru dobře nastartovanou, stejně jako jeho bratr se nakonec rozhodl pro jinou kariérní dráhu. Dylana zlákala hudba, hraje na klavír a kytaru, také skládá vlastní písně. V současné době tvrdě pracuje na tom, aby se jednou mohl živit jako DJ a skladatel.

Stallonova dcera se živí jako modelka

Americký herec Sylvester Stallone má to štěstí, že je otcem tří překrásných dcer. Druhorozená Sistine Rose Stallone je dnes úspěšnou modelkou. Když jí bylo 17 let podepsala smlouvu s uznávanou modelingovou agenturou IMG Models. Od té doby se věnuje modelingu profesionálně. Povedlo se jí být tváří kampaně kosmetické značky Smashbox, kráčet po mole v rámci pařížského fashionweeku a zapózovat na prestižní události pořádané jen pro světoznámé celebrity Met Gala.

Vždy jsem milovala módu. Už když jsem byla malá, milovala jsem sestavování opravdu roztomilých outfitů a vždycky jsem oblékala své sestry. Prohlížela jsem si staré fotky své mámy, když byla modelkou, a ona mi vyprávěla své příběhy.
Mohlo by se vám líbit

Které celebrity mají nejstylovější děti?

Elle vybrala 15 nejvíc cool dětí ve vesmíru. Co nosí? Inspirujte se s námi!
elle.cz

Georgia May Jagger nemá o práci nouzi

Mezi nejúspěšnější modelky, které mají slavné rodiče, se řadí i Georgia May Jagger. Ta je dcerou legendárního zpěváka kapely Rolling Stones, Micka Jaggera a americké herečky a modelky Jerry Hall. Georgia May Jagger svou kariéru započala již v roce 2008, od té doby ušla obrovský kus cesty. Předváděla oblečení luxusních značek, jakými jsou Chanel, Balmain, Versace, Tom Ford, Fendi či Louis Vuitton. Svou tvář propůjčila i britské značce kosmetiky Rimmel. Svůj půvab využila i pro dobrou věc, je o ní známo, že neváhá podpořit charitativní projekty, zejména se věnuje ochraně životního prostředí a boje za ochranu a čistotu oceánů. Živí se také jako influencerka, na Instagramu ji sleduje více jak milion lidí.

Zdroje: Disractify, E Online, Closer Weekly, Nylon, Nordot, Liveabout