REKLAMA

Sex ve městě? Spíš sex za covidu a s Božským v trvalé izolaci

REKLAMA

 

Pokračování slavného seriálu z prostředí Manhattanu formálně nazvaném “And Just Like That” je o Samanthu kratší. Ona však není jedinou oblíbenou postavou, jejíž hlava padla na pranýř vymodleného pokračování. Dalším hlavním hrdinou, kterého můžeme oplakávat je i Chris Noth alias pan Božský, jenž se podle nejnovějších zpráv na obrazovkách také neobjeví. Tuto informaci přinesl server Page Six. 

Tato zpráva vyvolala vlnu mnoha spekulací a otázky jsou nyní jediné, co přetrvává... A také nám jich výří v hlavě opravdu mnoho! Vrátí se Aidan? Je pan Božský opravdu tak toxickým mužem, jak jsme si vždy mysleli? Utekl snad někam se Samanthou? Zůstaly Carrie opravdu jen její “soulmates” v podobě dvou kamarádek?  

Země nikoho

Počkejte však s černými scénáři. Budoucnost milovaného Sexu ve Městě je ještě o něco temnější! (A přitom bychom vám tak rádi řekli, že pro vás máme i dobré zprávy.) Vypadá to, že ani herec David Eigenberg, který hraje Mirandina manžela Steva, ještě nepotvrdil svou účast, Page Six uvádí, že zatím pouze jedná s produkcí. Takže co? Zůstane nám příběh dvou svobodných žen a jejich rozpadlých vztahů? Vždyť tolik muffinů snad ani Charlotta nemůže upéct. A samozřejmě ještě ani není oficiální, jestli si Evan Handler – tedy její manžel Harry – zopakuje svou roli... 

Covid ve městě 

Ovšem možná ani muži nebudou potřeba. Sarah Jessica Parker totiž prozradila Vanity Fair, že Michael Patrick King - tedy tvůrce celého seriálu a scénárista - plánuje v “And Just Like That” reflektovat současnou pandemickou situaci a deset půlhodinových epizod se bude točit hlavně kolem ženských postav. “COVID-19 bude samozřejmě součástí příběhu, protože se týká města, ve kterém postavy žijí. Jak to změnilo vztahy, když přátelé zmizeli? Věřím tomu, že scénáristé to všechno prozkoumají do detailu,” uvedla SJP. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA