Seriál Sex ve městě se po letech vrací na obrazovky!

Televizní stanice HBO Max připravuje desetidílné pokračování Sexu ve městě, ve kterém se můžeme těšit na Sarah Jessicu Parker (Carrie), Cynthii Nixon (Mirandu) a Kristin Davis (Charlottte). Kim Cattrall, která ztvárnila přímočarou Samanthu Jones, se pravděpodobně v chystaném revivalu neukáže. Herečka se již několikrát nechala slyšet, že tuto životní kapitolu má již za sebou a nehodlá ji znovu otevírat.

Sex ve městě a slavní herci ve vedlejších rolích

elle.cz

Seriál, který se bude jmenovat “And Just Like That…” bude následovat tři hlavní hrdinky, jak žonglují lásku, přátelství, kariéru a rodinu ve svých padesáti letech. Jak jsme již zmínili, půjde o deset půlhodinových epizod, které se budou odehrávat jak jinak než v New Yorku. Hlavní protagonistky již všechny sdílely krátký teaser na svých sociálních médiích, aby nám přiblížily, jak bude nový projekt vypadat.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

“S těmito postavami jsem vyrůstala a nemohu se dočkat toho, až uvidím, kam se jejich příběhy v této kapitole posunou, a to v upřímném, zábavném a milovaném prostředí města, které všichni milujeme,” uvedla Sarah Aubrey, vedoucí obsahu na HBO Max.  

Sex ve městě byl vytvořen Darrenem Starem podle stejnojmenné knižní předlohy Candace Bushnell z roku 1997 a premiéru měl na HBO v roce 1994. “And Just Like That…” je jedním z nejnovějších rebootů společnosti stejně jako “Gossip Girl” či “True Blood”.

Nová verze seriálu Gossip Girl už teď diktuje módní trendy

elle.cz