Soutěž: Chcete se zúčastnit 74. Berlinale 2024? Vezmeme vás za filmem!

Jistě, máme tady Cannes. A pak také Karlovy Vary. Ale pomyslnou štafetu evropských filmových festivalů započíná BerlinaleBerlínský mezinárodní filmový festival patří mezi nejvýznamnější evropské filmové festivaly – každoročně je v rámci jeho programu prezentováno až 400 filmů v různých sekcích a je nejnavštěvovanějším filmovým festivalem světa. I letos hodlá odhalit velkolepé filmové lahůdky, na které se chystají světové hvězdy, filmoví insideři i zástupci z řad veřejnosti. A to nejlepší na tom je, že se Berlinale můžete zúčastnit i vy.

Chcete vidět Berlinale?

Jak je to možné? Jednoduše. Zasoutěžte si s námi. KVIFF.TV totiž vyhlašuje soutěž o účast na filmovém festivalu 74. Berlinale 2024 a ELLE čtenářkám a čtenářům přináší možnost se této soutěže zúčastnit. Zodpovězte níže uvedenou soutěžní otázku. Dva výherci získají pozemní dopravu do Berlína a zpět, ubytování na 2 noci ve 4* hotelu Mercure v centru Berlína se snídaní, welcome drink se členem týmu KVIFF.TV a vstupenky na film dle výběru týmu KVIFF.TV v rámci dostupné kapacity míst. Každá ze dvou výher je určená pro jednu osobu. Termín účasti ve dnech pátek 16. – neděle 18. února 2024.

Berlinale

 

Jako filmová hvězda

ELLE ve spolupráci s Giorgio Armani, hrdým beauty partnerem festivalu Berlinale, přidá ještě beauty balíček. Můžete se tedy těšit nejen na nezapomenutelný filmový zážitek, ale také hýčkání, o které se postará právě Giorgio Armani. Výherce společně se vším výše zmíněným získá balíček čtyř ikonických produktů, které nechybí v beauty taštičce filmových hvězd.

  • Giorgio Armani Sí Eau de Parfum,
  • Rtěnku Lip Power 400,
  • Make-up Luminous Silk,
  • Řasenku Eyes to Kill.
Giorgio Armani

 

Soutěžní otázka

Čestného Zlatého medvěda za celoživotní přínos kinematografii letos převezme od pořadatelů Berlinale legendární režisér. Jak zní jeho jméno? Vyplňte ve formuláři. Nápověda: na KVIFF.TV můžete zhlédnout jeho filmy Mlčení a Vlk z Wall Street.

Své odpovědi a kontaktní údaje vepište do formuláře níže nejpozději 31. 1. 2024 do půlnoci. Dne 1. února 2024 náhodně vybereme a obeznámíme 2 výherce.

Pozor: Soutěžící upozorňujeme, že pro plnohodnotný zážitek je doporučená dobrá znalost anglického nebo německého jazyka, abyste si lépe užili*y filmy, ale také zvládli*y samotnou cestu, která bude bez česky mluvící asistence. Soutěž je zároveň určena pouze starším 18 let.

Měření