Třetí díl romantické komedie “To all the boys... “ se blíží!

 

Jestliže jste milovnicí teen romantických komedií, nad kterými nemusíte namáhat mozkové závity, jste na správném místě! Ovšem ve třetím díle “To all the boys: Always and Forever” už nejde jen o to, kdo dá komu první polibek, ale hlavní hrdinové musí řešit složité otázky budoucnosti. (Ačkoliv pokud se podíváte na definici slova “složité” do jejich slovníku...)  

Chcete vědět víc? Pak čtěte dál! Lara Jean Coveyová (Lana Condorová) a Peter Kavinsky (Noah Centineo) nás okouzlili již v roce 2018, kdy vyšel první film “To All The Boys I Loved Before” a poté v roce 2020 stejně romantickým pokračováním “To All the Boys: PS I Still Love You”. 

 

Top 10 seriálů, na které se můžeme těšit v roce 2021

elle.cz

Vše začalo tím, když Lara napsala top secret dopisy všem klukům, které tajně milovala. Ovšem nepočítala s tím, že se někdy adresátům dostanou do rukou. Ovšem její sestra Kitty měla jiné plány. Rozeslala je, protože jí Lara připadala osamělá a rozhodla se, že jí najde přítele. To se jí povedlo. Ačkoliv to samozřejmě nebylo tak jednoduché, jak se na první pohled mohlo zdát.   

Tento roztomilý snímek si ihned získal řadu příznivců, stejně jako jeho knižní předloha od Jenny Hanové, jež se dostala na seznam bestsellerů NY Times. Proto není divu, že již celý svět netrpělivě očekává i třetí díl. Na ten se můžete těšit konkrétně 12. února! 

 

 

O čem bude? 

Laru Jean a Petera čeká poslední rok střední školy a rozhodnutí, co dál. Oba mají o své budoucnosti jiné představy, které je poněkud těžké skloubit dohromady. Jak udrží vztah na dálku, pokud tato situace nastane? Jak dopadne maturitní ples? A proč se Lara najednou ocitá v Jižní Koreji? 

Herečka Lana Condorová se k poslednímu dílu vyjádřila následovně: „Je to její (Lary Jean) poslední rok, takže se snaží přijít na to, co udělá pro svou budoucnost, co je pro ni to pravé, a co v tu chvíli chce. Mohu říci, že čelí reálným životním volbám. Je to úplný začátek, prostředek, i konec a pro mě jako pro herečku to bylo skvělé, protože jsem mohla růst. Baví mě, jakým způsobem jsme vše ukončili.“ 

 

 

Obsazení 

Jistě budete rádi, když vám řekneme, že i ve třetím díle se objeví většina vašich oblíbených herců, jako je Janel Parrish (Margot) – kterou si stále pamatujete jako Monu z Prolhaných krásek, John Corbett (Dr. Covey) – který všem zůstává v srdcích jako Aidan ze Sexu ve městě – a dále Anna Cathcart (Kitty), Madeleine Arthur (Christine), Ross Butler (Trevor) či Saraya Blue (Trina). 

Nejšílenější beauty rituály: Ayahuasca a kofeinové klystýry

elle.cz