TOP 10 seriálů, na které se můžeme těšit v roce 2021

Zaklínač

 

Zaklínač

Po dvou letech se opět můžeme těšit na Zaklínače. V roce 2019 byla vydána 1. série o pouhých 8 dílech a jakmile jsme ji zkoukli, hned jsme chtěli další. Příběh provází Geralta z Rivie, který jakožto mutant loví příšery kráčející po světě a ačkoliv se „nemůže zamilovat“, zdá se, že k čarodějce Yennefer, kterou při svých cestách potkává, něco cítí. V posledním díle Geralt také nachází své „dítě překvapení“ Ciri, s níž se hledal celou 1. sérii. Co bude dál? Jaký bude život Geralta a Ciri? Uvidí se ještě někdy s Yennefer? Zatím víme pouze to, že Geralt vezme Ciri na zaklínačský hrad, kde vyrůstal a kde ji začne učit ovládat nadpřirozenou sílu. A vzhledem k tomu, že se část děje bude odehrávat právě na tomto místě, uvidíme daleko více zaklínačů a čarodějek.

Konkrétní datum vydání 2. série nebylo zatím určeno. Prozatím to ale vypadá, že by měla vyjít v létě 2021.

 

Riverdale

 

Riverdale

Téměř po roce se také můžeme těšit na novou řadu Riverdale. Teenageři, s kterými jsme prožili jejich život na střední v městečku, v němž se každý rok odehrával jiný zločin – Blackhood, Gargoyle King, Farma obchodující s lidskými orgány a vraždící seminární skupina – mají závěrečný ples a potom se vydávají na vysokou. Ale nebojte se, příběh se nezaměří jen na určité charaktery, naopak přeskočí roky hlavních hrdinů na univerzitě a ukáže nám, kde se ocitají 7 let po maturitě. A věřte nebo ne, bude to opět tajemnství, které je spojí dohromady.

Na 5. sérii Riverdale se můžeme těšit již koncem ledna 2021.

Mohlo by se vám líbit

Seriál Sex ve městě se po letech vrací na obrazovky!

Už se vám stýskalo po Carrie Bradshaw, Charlotte Yorkové a Mirandě Hobbes? Potom pro vás máme skvělé zprávy! Stanice HBO Max dnes potvrdila, že se kultovní seriál vrací v novém revivalu! Podívejte se s námi na jeho teaser a pojďte si přečíst, co o novém projektu všechno víme!
elle.cz
Stranger Things

 

Stranger Things

Příběh Eleven, která vyrůstala v laboratoři, kde rozvíjeli a testovali její nadpřirozené schopnosti a která v 1. sérii utekla a skamarádila se s partou kluků, nás baví už od roku 2016. V každém díle se tato parta spolu se svými rodiči vypořádává se světem „upside down“, který je plný děsivých příšer, a v každé sérii se snaží průchod do tohoto světa zavřít. Můžeme vám slíbit, že to nebude chybět ani v té čtvrté. Prozatím víme, že se v nových dílech podíváme do Ruska, kde SNAD drží naši oblíbenou postavu Hoppera.

4. série by měla vyjít 22. srpna 2021.

 

Lucifer

 

Lucifer

Po tom, co se nám na konci 8. dílu 5. série ukázal samotný Bůh, se nemůžeme dočkat druhé poloviny 5. série. Příběh o tom, jak se Ďábel při své dovolené v LA potkal s detektivkou Chloe Deckerovou a začal s ní spolupracovat jako konzultant pro LAPD, je zkrátka boží. Zejména teď, když se dal Lucifer s Chloe konečně dohromady.

Na druhou polovinu 5. série Lucifera se můžeme těšit v první polovině roku, přesné datum bohužel není stanovené.

 

Příběh služebnice

 

Příběh služebnice

Adaptace klasického románu Margaret Atwoodové vyprávějící příběh o ženách, které sloužily v dystopickém Gileádu (někdejším USA) a byly nuceny k sexuálnímu otroctví, jelikož země trpěla mimo jiné ztrátou plodnosti, nás šokuje již 4 roky. Po tom, co se June podařilo přesvědčit Marthy, aby děti (služebnic) ze svých domácností pomohly propašovat do Kanady, se režim Gileádu hroutí a nyní je otázkou, zda zvítězí vláda, či ti, co stojí proti ní. Od čehož se bude také odvíjet, jak dopadne June a její dcera.

4. série Příběhu služebnice bude mít určitě premiéru v roce 2021 a bude mít pouze 10 dílů oproti 13 v předchozích dvou sériích. Přesné datum vydání ale prozatím není známo.

 

Vikingové: Valhalla

 

Vikingové: Valhalla

Po tom, co byla na konci roku 2020 vydána druhá polovina poslední (6.) série Vikingů vyprávějící příběh o Ragnaru Lothbrokovi a jeho synech, nás v roce 2021 čeká jejich spin-off. Ten se bude odehrávat po více jak století od posledních událostí původní show a budou jej doprovázet další historicky významné osobnosti jako Erik Rudý či Haralad Hardrada.

Spin-off můžeme očekávat koncem roku 2021.

Mohlo by se vám líbit

Top seriály roku 2020. Viděli jste je všechny?

Google zveřejnil seznam nejvyhledávanějších hesel za uplynulý rok, a protože seriály v něm obzvlášť letos hrály opravdu velkou roli - vždyť Netflix má již větší tržní hodnotu než Disney – rozhodli jsme se vám ukázat ty, které vzbudily největší zájem veřejnosti.
elle.cz
WandaVision

 

WandaVision

Avengeři budou pokračovat v seriálu. Tedy alespoň někteří z nich. Jak název napovídá, seriál se bude týkat Wandy – která ovládá takzvanou magii, která jí dává neomezenou moc, jež jí umožňuje například telekinezi, teleportaci, štíty nebo chaosu tvorbu úplně nového světa – a Visiona – který je androidem v umělém těle (to však téměř dokonale napodobuje to lidské), jako android má nadlidskou sílu, díky které dokáže uzvednout až 50 tun, díky svým optickým a zvukovým snímačům dokáže najít veškeré formy životy či energie a rozpoznat i ty nejslabší zvuky a vedle toho se dokáže napojit k počítačům na celém světě. Seriál bude konkrétně vyprávět o tom, jak žijí lidský život na předměstí. Začnou si ale uvědomovat, že ne všechno je takové, jaké se zdá.

Seriál můžeme shlédnout již od 16. ledna 2021.

 

Walker

 

Walker

V novém Walkerovi legendárního Chucka Norrise nahradí Jared Padalecki. Fanoušci Supernatural se tak nemusí bát, že by jim jejich oblíbenec zmizel z obrazovky. Otázkou je, jak svou roli zvládne a jestli vůbec někdo dokáže nahradit Norrise. Z původního seriálu z 90. let se stala klasika a dodnes se objevuje na televizních obrazovkách. Můžeme jenom doufat, že tato verze seriálu bude mít minimálně stejný úspěch.

Seriál měl premiéru 22. ledna 2021.

 

Prodigal son

 

Prodigal son

K závěru musíme zmínit alespoň jeden krimi seriál a že tenhle vážně stojí za to. Vypráví totiž o životě Malcolma Brighta (ztvárnil Tom Payne), jehož otec je známý sériový vrah. Malcolm byl tím, kdo ho udal. A to byl ještě dítě. A ačkoliv se zbavil hrozby, která z něj mohla plynout, noční můry jej provází dodnes. Rozhodl se však se zlem jako je jeho otec bojovat a působí jako profilovač pro NYPD. První série nabrala obrátky, když se ukázalo, že Malcolm a jeho sestra by mohli zdědit něco po svém otci. Jak bude děj pokračovat, můžeme zjistit už teď.

2. série vyšla již 13. ledna 2021.

 

Přátelé

 

Přátelé

Zlatý hřeb na konec. Na návrat přátel čekáme již roky a stále se ho ne a ne dočkat. Ale v roce 2021 budou naše přání možná konečně vyslyšena. Připravuje se reunion, který však nebude další epizodou přátel, nýbrž speciálem o samotných hercích, kteří odhalí své zážitky z natáčení. No i za to budeme vděční.

Natáčení začalo v roce 2020, oficiální datum vydání však nevíme.

Mohlo by se vám líbit

Seriál Bridgerton vás šokuje, pobaví i ohromí

Na tento hit na Netflixu mají všichni názor. Pravdou je, že je v mnohém revoluční. A navíc je významným aktérem nadcházejících módních trendů.
elle.cz