REKLAMA

Na co se těšit o prodlouženém víkendu

PÁTEK: JSEM SKEJŤÁK A KDO JE VÍC

Při pohledu na ně byste dnes těžko hádali, že před třiceti lety riskovali rozbití hlavy při jízdě po U rampách vyrobených ze starých dveří a odháněli dychtivé holky od dveří panelákových 3+1. Partička postarších chlapíků s vypouklými pupíky vzpomíná v dokumentu King Skate režiséra Šimona Šafránka na dobu, kdy se ta jediná svoboda v socialistickém Československu dala vychutnat jen během jízdy na amatérsky vyrobeném prkénku s kolečky. Film o počátcích zdejšího skateboardingu si užijete, i když nerozeznáte skate od patníku. Hraje se od půl osmé na smíchovské náplavce.

katka vikendcara

SOBOTA: ČARODĚJKY Z UNDERGROUNDU 

Ve světovém ráji klubového života, jinak znamému též jako Berlín, žije skupina umělkyň, hudebních producentek, intelektuálek, tanečnic a dalších pozoruhodných žen, které si říkají Witches Are Back!. Na jeden večer přijíždějí do Prahy, aby společně se zdejšími ženami činnými v muzice a umění připravily večer plný odvázané zábavy říznuté estrogenem. Přijďte v půl sedmé do pražského podniku Maypur pokojíček a protancujte se s nimi do rána.   

katka vikendcara

NEDĚLE: HOROROVÁ NÁLOŽ

Konec prodlouženého víkendu spojený s vyhlídkou na pondělí ranní poradu, je děsivý sám o sobě. Nenechte, aby vám úzkost pokazila volný večer, a přebijte ji řádnou dávkou filmového strachu. V břevnovském kině Dlabačov za sebou poběží Slender Man, nová Sestra a film Hell Fest: Park hrůzy. Po maratonu, během nějž bude vaše srdce honit k hranici infarktu trojice otřesných vražedných bytostí, se bude pracovní týden strávený v zasedačkách naráz jevit jako workshop relaxace. Startuje se v pět odpoledne, vstupenky koupíte tu.

vikend

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA