REKLAMA

V Londýně můžete nově snídat u Tiffanyho

REKLAMA

Kavárna s restaurací se nachází v přízemí luxusní nákupní destinace a její interiér zrcadlí design prvního Blue Box Cafe z vlajkového obchodu Tiffany na Páté Avenue v New Yorku. Zároveň kombinuje prvky exkluzivně navržené pro jedinečnou lokaci v Harrods. Typická tyrkysová barva Tiffany Blue prostupuje celou kavárnu a vytváří iluzi, jako by si hosté vychutnávali delikatesy přímo ve slavné Tiffanyho krabičce.

Lehkost a elegantní moderní styl odkazují na mistrné zpracování a inspiraci přírodními motivy, kterými se společnost Tiffany proslavila. Hravé a nečekané detaily se harmonicky doplňují s luxusními povrchy, jakým je například nádherný amazonit s ručně malovaným motivem. Styl kavárny v sobě nese každodenní luxus, který Tiffany charakterizuje již více než 180 let.

tt

„Jsme velice potěšeni, že můžeme představit koncept Blue Box Cafe v Evropě právě v Harrods, jednom z nejslavnějších obchodních domů světa. V Londýně má značka Tiffany velice dlouhou tradici a jsme proto rádi, že nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout další způsob, jak se ponořit do ikonického světa Tiffany,“ říká Richard Moore, viceprezident Tiffany pro Global Store Design a Creative Visual Merchandising.

Obklopeni nádhernými Tiffanyho šperky si hosté mohou vychutnat exkluzivní menu z nejkvalitnějších surovin získávaných z regionálních zdrojů. Blue Box Cafe nabízí nejen snídaně, ale také odpolední čaj a večeře. Ochutnat můžete například The Central Park Salad, The Big Apple nebo dort The Blue Box. Vše je servírováno na porcelánu z kolekce Tiffany Home & Accessories Collection, jež se dá v Harrods také zakoupit, pokud si chcete kousek stylového zážitku vychutnat i doma. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA