Víte, jak zužitkovat čas doma? Učte se!

Možná právě zažíváte muka při učení vašich dětí z domova, možná vítáte každý nový dokument v televizi, který jste ještě neviděli. Ať už patříte do jakékoli skupiny, asi se shodneme na tom, že člověk se učí celý život a vzdělání nám pomáhá nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Využijte proto času stráveného doma a oddejte se několika vzdělávacím kurzům na internetu, které ocení váš zaměstnavatel i vy sami.

Naučte se konečně anglicky

Myslíte, že nemáte na angličtinu buňky? Nemáte na ni čas? Už jste několikrát s učením angličtiny začali a po chvíli zase neslavně skončili? Tak to je tento kurz přesně pro vás! Můžete se těšit na praktické rady, tipy a triky, které vám pomohou konečně posunout vaši angličtinu o úroveň výše. To vše co nejvíce prakticky a konkrétně.

Zdarma dostupný na:

https://www.seduo.cz/naucte-se-konecne-opravdu-anglicky

Neznalost práva neomlouvá

Užitečný webový portál z české produkce a pod záštitou Univerzity Palackého vám pomůže zorientovat se v problematice práva, ať se jím aktivně zabýváte, nebo se máte zájem sebevzdělat v tomto velmi praktickém odvětví. Usnadní vám i každodenní život a při dohadech s vašimi přáteli máte vítězství v kapse! Zajímá vás rodinné, daňové nebo vlastnické právo?

Zdarma dostupné na:

http://nostis.org/

Grafik do každé rodiny

Kdo z nás si někdy nepostesknul, že lépe neovládá grafiku, neumí si vytvořit hezčí design prezentace nebo si sám neposkládá modernější životopis či vizitku. Nyní je těmto obavám konec. Naučte se základy grafiky a začněte sami vytvářet vizuálně atraktivní letáky, plakáty, příspěvky pro sociální sítě a další jednoduché vizuální výtvory. A to formou, kterou pochopí i naprostí začátečníci.

Za 299 Kč dostupné na:

https://www.seduo.cz/zaklady-grafiky-pro-negrafiky

Digitální garáž

Žijeme v digitálním světě, a tak je na místě získat pro něj ty nejvhodnější dovednosti. Rozvíjejte svou kariéru nebo podnikání vlastním tempem pomocí flexibilních personalizovaných výukových kurzů, které zvýší vaši digitální gramotnost, posílí vaši sebedůvěru a pomohou vám uspět. Objevte nové nástroje, které dovedou vaše podnikání k úspěchu, naučte se u pohovorů vyniknout a připravte se na svou vysněnou kariéru.

Zdarma na:

https://learndigital.withgoogle.com/digitalnigaraz

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)