Horoskop: Každé znamení zvěrokruhu říká „miluji tě“ svým způsobem

Beran: Dělá ústupky

A víme, kolik je to stojí úsilí! Při pomyšlení na ústupky či jim pulzují spánkové žíly. Ne, Berani nejsou známí svým smyslem pro diplomacii. Pokud souhlasí s tím, že pro vás udělají nějaké změny ve svých návycích, je to bingo. Zrozenci Berana neříkají „miluji tě“, ale „OK, máš pravdu“. Pro vás to může být detail, ale pro ně to znamená hodně.

Býk: Sdílí s vámi

Pro zrozence Býka je majetek posvátný. Ať už je to jeho pravidelná část pohovky, jeho plátek pizzy nebo jeho oblíbený hrnek. Pokud se rozhodnou sdílet některou z těchto věcí, je to pvyznání. Pokud vás požádají, abyste se k nim nastěhovali, je to nabídka už téměř k sňatku. Neříkají „miluji tě“, nechají vás vzít si kousek jídla z talíře, aniž by vás nabodli vidličkou. To je láska.

Blíženci: Co se škádlivá, to se rádo mívá

Nechápali jste, když s vámi Blíženec dva měsíce flirtoval a dělal si z vás legraci? Je to proto, že neznáte jazyk lásky tohoto znamení. Blíženci, jakkoli jsou škodolibí a neuctiví, zatím nenašli lepší způsob, jak vyznat svou lásku, než tím, že vás budou škádlit. U nich platí, že „kdo má rád, tento snese“. Přejeme vám tedy hodně škádlení.

Mohlo by se vám líbit

Jak vysoká je vaše emoční inteligence?

Všichni známe lidi, kteří mají své emoce plně pod kontrolou. V krizi jsou klidní a rozhodují se citlivě, ať je situace jakkoli stresující. Známe také lidi, kteří umí číst emoce druhých. Rozumí tomu, co říci, aby se lidé cítili lépe, a vědí, jak je inspirovat k akci. To jsou přesně ti, co mají vysokou emoční inteligenci. Otestujte si tu svojí a zjistěte, jak jste na tom.
elle.cz

Rak: Jídlo je jejich řeč lásky

"Nechápu, udělala jsem mu sušenky a on nic," říká po rande vaše zničená kamarádka Račice. Pro neinformovanou veřejnost proto varujeme: Rak neříká „miluji tě“. Je to příliš banální. Připraví dávku (nebo dvě) vašeho oblíbeného dezertu s ručně sbíranými ingrediencemi a naaranžuje ho speciálně pro vás. Pokud pořád nerozumíte, už pro vás nemůžeme víc udělat.

Lev: Nešetří chválou

Je to jeden z jazyků lásky, kterému rozumí nejlépe. Lvi sami velmi potřebují lásku a uznání a s radostí přijímají všechny komplimenty, které jim dáte. To je důvod, proč když vás miluje, vyzařuje na vás všechnu tuto lásku: obdivuje vás, považujete vás za fantastického a chce, aby to bylo znát. Ve Lvu „jsi tak úžasný, za to, co děláš“ znamená „vezmi si mě co nejdříve“.

Panna: Nikdy vás nenechá na holičkách

Ve 2 hodiny ráno vám opraví pračku, na požádání vám vysvětlí, jak fungují daně, a nikdy neváhá skočit do auta, aby vás vyzvedla na druhém konci města. Panny neříkají „miluji tě“, říkají „chceš, abych ti otevřel sklenici s marmeládou?" A nevíme jak vám, ale nám to připadá moc krásné.

Mohlo by se vám líbit

Rozchod roku: Svůdná Megan Fox naznačila rozpad vztahu

Megan Fox a Machine Gun Kelly patří mezi patrně nejslavnější páry na světě, ovšem dle spekulací je nyní jejich vztahu konec. Dvojice se zasnoubila před více než rokem (leden 2022) a zdá se, že svatba do roka a do dne určitě nebude. Spíš rozchod.
elle.cz

Váhy: Dají vám svůj čas

Věřte nám, Váhy ho mají velmi málo. Nejspolečenštější znamení zvěrokruhu má vždy na práci tisíc věcí. Má celý týden řadu akcí, večírků, narozenin a vernisáží. To nejcennější, co vám může dát? Svůj čas! Tedy většinu času. „Raději s tebou budu doma, než abych vyrazil na večírek s přáteli“ je trochu jako jejich „šíleně tě miluji“.

Štír: Důvěra je základ

Mezi všemi je to zcela banální předpoklad, ale pro ty, kteří patří mezi nejpodezřelejší astrologické znamení je to vyznání lásky. Dát vám plnou důvěru je pro ně posledním krokem, než si s vámi zarezervují termín svatby. Dali vám náhradní klíč od bytu? Jste jeho nejoblíbenější osoba na Zemi. Nechali vás řídit svoje auto? Dejte jim prsten na prst, jen na to čekají.

Střelec: Dodržování pravidel

Není to tak, že by pokaždé porušili pravidla... Ale skoro pokaždé. Střelci mají malý problém s dodržováním pravidel, která nejsou jejich výmysl. Proto, věřte nám, přijetí těch vašich je pro lidstvo malinký krůček, ale pro Střelce obrovský skok. Zrozenci Střelce neříkají „Myslím, že tě miluji“, ale „Uklidil jsem naběračku na místo, které jsi ty vybral“.

Mohlo by se vám líbit

Madonna se poprvé vyjádřila k nenávistným komentářům

Zpěvačka Madonna (64) rozhodně ví, jak rozvířit vody. Poté, co vyšla na pódium na letošních udílení cen Grammy, strhla se doslova lavina nenávistných komentářů, které hodnotily její vzhled. Madonna se rozhodla už dále nemlčet a podala vyjádření, které bere haterům vítr z plachet.
elle.cz

Kozoroh: Péče o milujícího

Nebudeme si nic nalhávat: Kozorozi nejsou teatrální vyznavači lásky. Ale skromnost, kterou příliš často považujeme za chlad, ve skutečnosti vede k tisícům malých pozorností. Místo toho, aby vám psali milostný dopis, jsou Kozorozi tím typem, který naplánuje den jen pro vás, protože před třemi dny jste řekli, že jste unavení. „Objednal jsem ti masáž“ je jejich způsob, jak říct „Miluji tě“.

Vodnář: Přátele si drž u těla, nepřátele ještě blíž a lásku? Nejblíž!

Ano, známe vás, Vodnáři. Jste vždy zaneprázdněni… Zkrátka nikdy nejste k dispozici. Nejbláznivější věc, kterou byste udělali z lásky? Drželi si někoho u těla extrémně blízko a upřednostňovali ho. A neděláme si legraci, když říkáme, že je to pro vás obrovská oběť svobody. Pokud vám Vodnář dá jasně najevo, že jste jeho prioritou, dokonce i před jeho oblíbeným hudebním festivalem, řekl tím složitější cestou „Miluji tě“.

Ryby: Poslouchají vás od začátku do konce

A to už je pro Ryby doslova oběť jako hrom. Pokud vás poslouchají až do konce a dokážou vám to tím, že jsou nezastavitelnou útěchou nebo vzácnou pomocí, můžete si být jisti, že budete v jejich (velmi) dobré milosti. „Vím, že nemáš rád papriku, tak jsem přidal rajčata“ je jejich vlastní „Miluji tě“.

cara

Zdroj: Elle.com, Horoscopetoday.com