Cartier oživuje kultovní model Pasha s pěti jedinečnými talenty

Historie hodinek Pasha de Cartier sahá až do první poloviny dvacátého století, kdy si je na zakázku objednal u samotného Louise Cartiera paša z Marrakéše. Kolekce inspirovaná hodinkami s výraznými liniemi, mřížkou nad sklíčkem, arabskými číslicemi a krytem přes korunku pak spatřila světlo světa v roce 1985 a okamžitě se stala symbolem nespoutané kreativity i neodmyslitelnou součástí portfolia tradičního zlatnictví.

 

Pasha de Cartier

 

Nová generace přichází

Hodinky definované silným charakterem, nekonvenčním designem a kreativitou se letos dočkaly nové generace. Ta je věrná původní filozofii, přesto však rafinovaně posouvá vlastní hranice do kontextu současného luxusu. Kolekce je k dispozici ve variantách z oceli, žlutého zlata, růžového zlata či osazená diamanty a zahrnuje také šperkové modely a modely vysokého hodinářství se skeletonovými verzemi. Nový model nabízí také bohaté možnosti personalizace, výměnu kovových řetízků za kožené či ochranu proti magnetickému poli a vodě pomocí safírových sklíček na přední i zadní straně. Charakteristická zdobná ochrana korunky, která je uchycená na řetízku, zdobí novou kolekci ozdobeným vroubkováním a kouskem safíru nebo modrého spinelu.

 

Nové modely Pasha de Cartier 2020:
Pasha de Cartier

 

 

Neobvyklý rozměr pouzdra, korunka na řetízku a extrovertní design v duchu hédonismu současnosti. Model Pasha de Cartier vnáší potěšení do života a žádá si být spatřen.

 

Odvážné spojení

Pro uvedení své nejnovější kolekce Cartier spojil pět jedinečných osobností, které reprezentují novou generaci stavějící úspěch na kreativní rozmanitosti. Mezi ambasadory jsou herec Rami Malek, zpěvák Troye Sivan, herečka Maisie Williams, módní ikona Willow Smith a hudebník Jackson Wang. Tradiční šprkařský dům si pětici mladých a odvážných vybral pro jejich multidisciplinární přístup, otevřenou mysl i silné napojení napříč platformami. Jejich ambice jsou stejně velké jako síla dominantního modelu Pasha de Cartier.

Rozhovory s ambasadory najdete na kanálu Cartier: