Koho sledovat na Instagramu? Seznamte se s Iran Khanoom

Iran Khanoom je 90 let, a přesto se stala hvězdou sociálních sítí. Pochází z Íránu, ale žije v Mekce módy v Paříži. Na Instagramu má více než 200 tisíc sledujících a její fotografie dosahují až dvacet tisíc laiků. Sledují ji i influencerky jako Negin Mirsalehi, která je v dnešní době jedna z nejúspěšnějších na světě. Její zajímavý, zábavný a barevný styl je opravdu nepřehlédnutelný a jsem opravdu ráda, že nám exkluzivně pro ELLE poskytla rozhovor. Ona je pro mě důkazem, že plnit sny si můžeme v jakémkoli věku.

Kdy jste se rozhodla založit účet na Instagramu?

Trávila jsem hodně času se svými vnoučaty a ty mně představily pro mě neznámý svět sociálních médií. Rozhodla jsem se, že se chci něco přiučit a být toho také součástí. A tak mi jednoho dne jeden z mých nejstarších vnuků pomohl otevřít účet @iran.khanoom a s jeho chodem mi i pomáhá.

Máte opravdu velké množství followerů, což je fantastické. Prozradíte nám nějaké tipy, jak být úspěšná na sociálních sítích?

Musíte lidi bavit a hlavně být pozitivní a zůstat sami sebou. Já mám navíc moc ráda barevné věci.

Kde hledáte inspiraci?

Můj vnuk Daniel @danielmirzapour je velmi kreativní a s Instagramem mi dost pomáhá. Dává mi opravdu hodně inspirace a nápadů.

Eva McMahon

Kdo je váš oblíbený návrhář?

Snažím se podporovat mladé talenty z Íránu, odkud pocházím. Mám ráda například @arazfazaeliofficial, @safsafu a také návrhářku skvělých a zajímavých kabelek @lilianafshar.

Vypadáte naprosto fantasticky! Jak to děláte?

Moje rada zní: když jste mladí, nemusíte to zbytečně přehánět s kosmetikou. Ale v každém věku se snažte udržovat své nehty upravené. V módě riskujte, mixujte různé vzory a barvy. Nesledujte trendy, ale snažte se je spíše tvořit. Buďte jedineční!

Klíč k úspěchu na Instagramu?

Zkuste být jiní. Musíte nějakým způsobem vyčnívat a něco lidem předat.

Je vám 90 let, což je úžasný věk. Jak se udržujete fit?

Zdravě jím a snažím se cvičit. Pohyb je důležitý.

Co byste chtěla vzkázat čtenářům ELLE?

Dávejte pozor, co je kolem vás, a podporujte mladé návrhářské talenty.

EBC promo