Louis Vuitton odhalil kampaň na jaro a léto 2020

Romantické, odvážné a vizuálně silné siluety zachytil na snímcích fotograf Collier Schorr v legendárním londýnském hotelu Park Lane. Fotografie jsou jako série zachycených okamžiků, které v divákovi vzbuzují napjatý pocit očekávání. Ambasadorka značky Louis Vuitton, držitelka Oscara Emma Stone, a čínská herečka Elane Zhong (Zhong Chuxi) jsou vedle modelek hlavními protagonistkami kampaně, která představuje unikátní architekturu hotelu ve stylu Art Deco, jež tvoří ideální pozadí prezentované kolekce. Stejně jako módní přehlídka se i tato kampaň zaměřuje na nejnovější modely kabelek, včetně nové Vanity z plátna Monogram a nejnovější verze Dauphine, nyní dostupné v kůži Epi nebo semišovém provedení. 

Snímky odrážejí přístup Colliera Schorra k fotografii jako médiu oscilujícímu na pomezí mezi realitou a fikcí. Schorr již fotografoval pro LV kampaň pro sezonu jaro a léto 2019. Tentokrát navazuje na svůj charakteristický styl – více postav zachycených v interakci v pokojích a chodbách architektonicky pozoruhodného hotelu.

Kampaň bude mít premiéru v únorových číslech mezinárodních časopisů. Cyklus krátkých digitálních filmů, jenž se objeví na online kanálech na webu Louis Vuitton v únoru, bude mít tu samou napjatou energii, ještě umocněnou soundtrackem interpretky Sophie, která poskytla hudební a video doprovod k módní přehlídce kolekce jaro a léto 2020.

EBC promo