Připravit ke startu, pozor, teď! Vyrážíme do Monaka!

 

Pokud se do vašich představ módní dům CHANEL zapsal jako především nadevše klasický, tentokrát vás jeho kolekce z této zavedené vize vyvede. Jestliže jste si mysleli, že CHANEL rovná se perly a tvíd, budete příjemně překvapeni. Kolekce CHANEL Cruise 2022/23 si totiž pohrává s estetikou motoristických závodů a dlouhých plaveb lodí zakončených koupačkou ve Středozemním moři. Více je více, minimalismus netřeba. Vítejte v hotelu Beach! Virginie Viard vás již očekává.

‚‚Už dávno jsem věděla, že zde uspořádáme show, právě v hotelu Beach. Kromě toho o tom Karl snil. Z tohoto nádherného místa lze zahlédnout jeho vilu La Vigie. Nikdy nezapomenu na časy, které jsem zde strávila: ty terasy a balkony, velké deštníky, košíky plné květin...‘‘ Kreativní ředitelka se vrací tam, kde strávila nejedno léto jakožto blízká spolupracovnice Karla Lagerfelda. A nechává okusit estetiku motoristických sportů a jiskřivých večerů na jižním pobřeží i vás. Tvídovými komplety a lesklými kombinézami vše začíná, večerními róbami pokrytými flitry zdánlivě končí. Jestliže se múza Chanel probouzí do dne v rozevlátých šatech zdobených monogramy a odpoledne tráví v retro plavkách na jachtě, pak den končí ve veskrze elegantních šatech, kterými omámí nejeden pohled návštěvníka tamního kasina.

 

Prohlédněte si kolekci CHANEL Cruise 2022/23:

 

Divoký eklektismus, jehož jednotící linkou byla pompéznost a maximalistické pojetí chanelovských atributů, předvedl mnohé. Minibags jsou ještě menší než kdy dříve, pro značku tolik příznačný tvíd zdobí kombinézy. Vše se blýská a třpytí, že při té podívané nevíte, kam s očima. Pruhy se snoubí dohromady se závodnickými potisky a stříbro zlato střídá. Že je to příliš, říkáte? Ale kdepak. To se jen Chanel nebojí odvázat a zve vás na divokou jízdu po jižním pobřeží. 

Fenomén Versace: Cesta k úspěchu v doprovodu hvězd

elle.cz