REKLAMA

Fendi x K-Way: Luxus, který se adaptuje na extrémní podmínky

Po úspěšné spolupráci se sportovní značkou Fila, které fandila například modelka Gigi Hadid nebo boxer Floyd Mayweather, a kolekci smartwear doplňků s britským labelem Chaos, přichází italský luxusní dům s další mezioborovou konverzací, jejíž výsledkem jsou funknčí luxusní větrovky ušité ve spolupráci s pařížských brandem K-Way.

Pařížská značka K-Way, kterou založil Léon-Claude Duhamel v roce 1965, je proslulá svými vysoce funkčními bundami a outwearem. Její kolekce nabízí technické parky, nepromokavé bundy i péřové větrovky do pořádné zimy. Nejen mezi Francouzi patří mezi jasnou volbu do chladného nebo deštivého počasí. 

Vedle funkce, v sobě ale větrovky K-Way nosí také řádnou dávku stylu. Což se o většině ryze sportovních nebo funkčních značek říct často bohužel nedá. Není tak úplně divu, že si italský luxusní dům pro svou zimní spolupráci vybral právě K-Way. 

 

Fendi x K-Way
Info ikona

 

A výsledek? Kolekce určená pro ženy, muže i děti je přesně to, co hledá milovník italského luxusu, který se jen tak nespokojí s tím, že vypadá skvěle v kabátku, ze kterého má po chvíli omrzliny. S posunem k aktivnějšímu životnímu stylu a s tlakem sportswearu a techwearu na módní mola, přichází spolupráce dvou značek v ten nejlepší čas. Vždyť vyrazit na dlouhou procházku nebo do liduprázdných hor a lesů je jedinou společenskou aktivitou, kterou můžeme v posledních měsících zcela bezpečně provozovat.

 

Fendi x K-Way
Info ikona

 

Kolekce umně kombinuje charakteristickou estetiku Fendi s nekompromisní funkčností K-Way. Ikonické logo zdobí oboustranné větrovky z nylonu, které můžete pomocí pár pohybů složit a nosit jako jako ultracool kapsičku. Bundy jsou v nabídce ve zlaté, černé a tmavě modré barvě v unisex siluetách. Jejich ochutnávku jsme mohli vidět již ve sváteční kampani Prázdniny v Římě (video).

 

Fendi x K-Way
Info ikona
Fendi x K-Way
Info ikona
Fendi x K-Way
Info ikona
Fendi x K-Way
Info ikona

 

Kolekce #FendiXKWAY je dostupná na fendi.com od listopadu 2020.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA