REKLAMA
REKLAMA

Prázdniny v Římě: Exkluzivní ochutnávka sváteční kolekce Fendi

Módní dům FENDI Roma představuje Holiday kolekci, která je určena všem moderním cestovatelům. Kolekce zahrnuje slavnostní i funční zimní obměnu šatníku pro dámy i pány a nechybí samozřejmě doplňky a boty jako jsou kožené a vlněné papuče s kultovním logem FF nebo pohorky s masivní podrážkou.

Kolekce se skládá z hustých svetrů, klasických teplákových souprav se saténovými odlesky, nylonových větrovek vytvořených ve spolupráci s výrobcem funčkního oblečení K-Way. Pánská řada nabízí oblíbené bundy typu puffer i elegantní obleky pro vánoční večírky.

V kolekci se navrací oblíbený FENDI Roma Packaging, který je inspirovaný skutečnými balíčky od FENDI. Poprvé byl představen na přehlídce pánské kolekce FENDI podzim/zima 2020-2021 a následně se v růžové variaci promítl i do kolekce dámské. Nyní vrací v podobě kabelek a drobných kožených předmětů rámovaných černou.

Kolekce vychází ze zdrženlivých barevných odstínů – nezaměnitelné FENDI žluté a jemné pudrově růžové – a hraje si s kontrasty: k vakům s praktickými stahovacími šňůrkami se přidávají minimalistické linie pevných nákupních kabelek. Extravagantnost pak kolekci dodává odvážná verze kabelky Peekaboo zdobená třásněmi.

 

Prohlédněte si kolekci na videu:

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA