Módní pop-up stores, které své brány otvírají vždy jen v létě

Nanushka – Ibiza

Sluneční paprsky, osvěžující voda a pláž. Esence dokonalé dovolené, ale i unikátního pop-upu maďarské značky Nanushka. Pro místní obyvatele známý jako nejlepší místo na oslavu letního západu slunce na Ibize, převzala značka klub El Silencio, který přeměnila k obrazu svému. Projekt vzniklý spoluprací umělkyně a designérky Charlotte Taylor a výtvarného umělce Pietra Terziniho, vyústil v netradiční převzetí ibizského klubu El Silencio. Nejedná se o klasický pop-up, ale o alternativní letní sídlo, „Nanushka Sun Series“ je totiž dějištěm večírků, intimních večeří a kreativních vystoupení, během kterých značka také představuje svou novou linii plážového oblečení. Během léta zde také meditační expert Christopher Connors organizuje různé wellness programy, včetně řízených meditací. Ať už se osvěžíte v Nanushka bazénu či budete chtít lenošit pod růžovým slunečníkem, učiňte tak do 31. srpna.

Nanushka

Marni – Shelter Island

I letos se navrací značka MARNI na pobřeží Shelter Island v New Yorku a zaujímá své místo v Sunset Beach Hotel. Pop-up Marni Marine nechá své hosty ponořit se do kreativní filozofie značky. Vnitřní i venkovní prostory hotelu byly kompletně upraveny značkou, prostory byly zaplněny nábytkem čalouněným látkami pocházejícími z archivů Marni a ozdobenými charakteristickými barvami značky. Pop-up otevřený do 15. září v Sunset Beach Hotel obsahuje limitovanou edici designových předmětů a doplňků Marni Market.

Marni

Bottega Veneta ­– Saint Tropez, Capri, Mykonos, Marbella, Puerto Banus

Značka Bottega Veneta nelenila a otvírá rovnou pět butiků v nejrůznějších letních evropských destinacích. A tak až budete na dovolené v jednom z typických vyhledávaných letovisek, může se stát, že vám butik italské značky bude více než na dosah. Impulzivní nákupy nikdy nebyly tak zrádné, jako nyní...

Bottega Veneta

CHANEL – Capri, Bodrum, Marbella a Hamptons

Francouzský módní dům znovu otevřel brány svých sezónních butiků. Zavítat tak můžete například do tureckého Bodrumu, kde v luxusním pobřežním resortu Mandarin Oriental dům CHANEL otevřel oázu luxusu oděnou v pro značku příznačných barvách, ukrytou v zahradách hotelového komplexu. K dostání je zde například nejen Métiers d’art collection, ale i očekávaná Fall-Winter 2022/23 pre-collection nebo CHANEL Coco Beach 2022 kolekce. Butik je veřejnosti otevřený do 30. září. Stejně tak se značka vydala na italský ostrov Capri, destinaci domem dlouhodobě oblíbenou, nebo do španělské Marbelly. Za zmínku ze zámoří pak stojí luxusní krátkodobě otevřený butik v oblíbené destinaci newyorské smetánky Hamptons. Dvoupatrový venkovský dům se stal pravděpodobně nejromantičtější letošní zastávkou domu, která těží z nezaměnitelné prázdninové atmosféry místa, mixujíc ji s francouzskými atributy značky a její zakladatelky.

CHANEL

Missoni – Paraggi

Missoni přebírá resort Le Carillon v Paraggi, drobném městečku na italském pobřeží výběžku Portofino. Nejen že jsou je zde k zakoupení selekce kousků z aktuální kolekce, Missoni mění celou pláž resortu k nepoznání. Značka totiž přetvořila vše v ikonických barvách a vzorech. První Missoni Resort Club se zrodil na místě s výhledem na impozantní zátoku, obklopenou zelenými mořskými borovicemi a omývána smaragdovým mořem. Barvy okolní krajiny jsou nyní kombinovány s odstíny navrženými značkou a jejími ikonickými vzory v kombinaci inspirace a přírody. Polštáře a deštníky v různých odstínech moře a oblohy, doplněné měkkými ručníky zdobenými slavným klikatým motivem a výšivkou Missoni Resort Club, i nejmenší detail zde zprostředkovává exkluzivní všezahrnující zážitek ducha Missoni.

Missoni

Loewe – Ibiza

Není žádnou novinkou, že Loewe má k Ibize velmi blízko. Na poli pop-up počinů totiž není žádným nováčkem, a zatímco jiní výhody zážitkového nakupování teprve objevují, Loewe se na Ibizu vrací již po několik let. A pokaždé si nadělí i limitovanou kolekci funky oblečení. Loewe Paula's Ibiza collection je k dostání pouze v Ibiza Marina nebo online a vyznačuje se barevnými motivy ještě odvážnějšími, než na jaké jsme u značky obvykle zvyklí. Pro vyletněnou limitovanou kolekci můžete na Ibizu zavítat až do konce září.

Loewe

Burberry – Saint Tropez, Busan a Ibiza

Britský módní dům oslavuje letní atmosféru nejen v kolekci TB Summer Monogram létu dedikované, ale i sérií imerzních pop-up zážitkových butiků a přebírá kontrolu nad resorty v ikonických letních destinacích. Nejprve v jihokorejském Busanu otevřel brány pop-up obchodu v luxusním hotelovém komplexu Ananti Cove, od prvního srpna se odtamtud přesouvá do Casa Jondal na španělské Ibize. Po celé léto však Burberry atmosféru načerpáte v Saint Tropez. Tam značka převzala Loulou Ramatuelle beach club, resort luxusního francouzského řetězce restaurací Loulou. Před sluncem se zde můžete ukrýt pod slunečníky zdobenými monogramy a nakoupit si zde můžete kousek ze selekce zmiňované letní kolekce, a to až do 30. září.

Burberry

Dior – cesta kolem světa

Letní kapsulová kolekce Dioriviera oděná v zářivých odstínech modré, oranžové a růžové, barevných provedeních motivu Toile de Jouy, zaplavila letní dovolenkové destinace. Žirafy, tygři, sloni a opice spolu s nejroztodivnější florou, tento pohádkový dekor mimo oděvy zdobí okna a fasády pop-up butiků a sezónních prodejen Dior od Mykonosu přes Bodrum, Capri, Ibizu až po Portofino. V souladu s tímto barevným šatníkem plným magických výjevů jsou představeny také letní nezbytnosti jako jsou lehátka, slunečníky a polštáře. Tyto objekty vybavují terasu hraničící s pláží v hotelu InterContinental v Hua Hin v Thajsku, terasu čajovny Dior v Chengdu a bazén, pro tuto příležitost překřtěný na Dioriviera, v Sundara Beach Clubu na Bali. Dior tak zve k objevování dalekého i blízkého a je jisté, že letos v létě se s jeho světem nejednou setkáte tváří v tvář.

Designové butiky, tam, kde se móda s interiérovým designem potkává

elle.cz

Zdroj: AD Italia, Fashion Network Italia, Town and Country Mag, Haute Living, archiv značek