Seznamte se s Viva Bow: nejnovější kabelka Salvatore Ferragamo

Je moderní, neokoukaná a cool. Novou kabelku Viva Bow od italského módního domu Ferragamo si zamilujete jako my. Vždy inovativní Ferragamo tentokrát transformoval svůj historií ověřený design pro novou budoucnost. Výsledkem je nadčasová kabelka, která bude od tohoto týdne k dostání i v pražském butiku Salvatore Ferragamo. 

Kabelka Viva Bow vychází z úspěchu obuvi Viva, jež spatřila světlo světa v roce 2019. Stejně jako kabelka je i obuv dílem kreativního ředitele značky a hlavního designéra Paula Andrewa a esteticky navazuje na linii lodiček Vara od Fiammi Ferragamo z roku 1979. 

Ferragamo
Info ikona

Na co se můžeme těšit? 

Viva Bow je navržena pro doplnění a pozvednutí vzhledu obuvi Viva, s níž sdílí ústřední dekorativní motiv - modernizovanou variantu ikonické mašle Vara. Ta je stvořena z měkké kůže nappa s lakovanou sponou barevně ladící s tělem kabelky, sloužící k označení polohy magnetické spony a v neposlední řadě jako připomínka designové tradice rodiny Ferragamo. K dostání bude ve dvou velikostech a lze ji nosit přes rameno, tak jako crossbody i jako psaníčko. 

 “Kabelka Viva Bowje produkt designu nové generace Ferragamo plně se nesoucí v duchu naší letité tradice. Podobně jako u obuvi Viva vycházíme z myšlenky, že každá generace je unikátní a formovaná svou dobou, zároveň ale vychází i z dřívějších kontextů. Mašle je motiv, jež spojuje Ferragamo s jeho minulostí, dává význam přítomnosti a nabízí nekonečné možnosti pro budoucnost. S potěšením budu sledovat, jak se bude vztah mezi již nadšeně přijatou obuví Viva a kabelkou Viva Bowvyvíjet – zda bude doplňující, souznivý nebo utvářející zajímavé kontrasty. Výběr barvy, materiálu nebo způsobu výroby navíc dává prostor širokospektrální hře. Stejně jako obuv Viva v sobě nese kabelka Viva Bow to nejlepší, na čem náš módní dům za svou historii pracoval,“ řekl Paul Andrew. 

 

ELLE
Info ikona
ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA