REKLAMA

Louis Vuitton představuje svůj první stůl na biliár

REKLAMA

Stůl na biliár, je v jedné variantě potažen ikonickým plátnem Monogram, který v roce 1896 navrhl Georges Vuitton, syn zakladatele značky, jako poctu svému otci, ale nabízí se i v tmavší verzi Monogram Eclipse nebo Damier Graphite, bude skvělým doplňkem každého interiéru. Verze z kůže Epi, s její charakteristickou reliéfní strukturou, nabízí barevný akcent v azurové a fuchsiové, zatímco kolekci doplňují dvoubarevné varianty námořnická modrá/pistáciově zelená a karamelová/bílá v hladké kůži.

Designový kousek pro milovníky her

Epi kůže se svojí zvlněnou texturou dodává jedinečný pocit při doteku s bočnicemi herního stolu, zatímco hladká kůže vymezuje hrací plochu. Stůl na biliár je vyroben se stejným řemeslným umem a péčí jako zavazadla Louis Vuitton: nohy a strany herního stolu jsou potaženy ikonickým plátnem a kůžemi Louis Vuitton, a nechybí ani v mnoha vrstvách ručně nanášené barvy, které vytvářejí zajímavý kontrast v rozích a hranách. Ručně aplikované kování v podobě cvočků s gravírovaným logem značky, umocňuje dojem precizního zpracování. 

Louis Vuitton
Info ikona

Stylová partie

Ke stolu patří pečlivě zabalené herní příslušenství včetně kulečníkových koulí s kvítky Monogram tvořící kruh kolem čísel. Dvě tága se vzorem Monogram a kůže hladce zapadnou do přihrádek ve stole, a nechybí ani kulečníkový trojúhelník. Ručně vyrobený kulečníkový stůl kombinuje savoir-faire značky Louis Vuitton a tradici vášně pro sport a hry.

ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA