Seznamte se s Multi Pochette: novou kabelkou Louis Vuitton

Sofistikovaná a elegantní kapsička Pochette spatřila světlo světa v roce 1992 a záhy se stala jedním z kousků Louis Vuitton, který nemohl chybět v šatníku moderní ženy. Tentokrát ji Nicolas Ghesquière, kreativní ředitel módního domu Louis Vuitton, představil v nové verzi s odepínatelnými prvky: mini Pochette Accessoires (miniaturní verze kapsičky) a kulatá peněženka se zipem. Takže v zásadě 3 kabelky v jednom. A módní svět po ní šílí! 

Dva popruhy přes rameno lze nosit na několik způsobů a kombinovat různé prvky dle momentální nálady: žakárový sportovní popruh (s nápisem „Louis Vuitton Malletier“) ve dvou barvách – zelené a růžové, díky nimž se kapsička dokonale hodí na cesty městem, a delikátní řetízek, ideální pro večerní příležitosti. Tradiční vzor Monogram si také „hraje“ s velikostí – kromě klasického Monogramu je na zadní straně peněženky i v miniaturní verzi. 

Jak se vám líbí? 

lv

Kabelka Multi Pochette bude k dostání v buticích Louis Vuitton od října, ale už teď někteří světový influenceři dostali možnost vyzkoušet si ji. A ohlasy jsou více než pozitivní. Je hravá a univerzální, vychází z moderní reinterpretace ikonické kapsičky Pochette a experimentuje s vrstvením a nošením cross-body. Můžete ji nosit přes den ke sportovnímu outfitu a večer odepnout jednu část a vyrazit klidně na operu. Fantazii se meze nekladou! 

Jak nosí kabelku Multi Pochette světové blogerky? 

EBC promo