Must-have letní kousek: barevné sako

Černé a béžové sako už určitě v šatníku máte. Co tentokrát investovat do saka, které posune váš módní styl zase o kousek dále? Módní návrháři a vyhlášené světové značky vám letos ukážou tu správnou cestu. Nechte se jí ovlivnit! Uvidíte, že vystoupit z vaší komfortní zóny neutrálních barev rozhodně není na škodu. Zvlášť v létě!

Jak vybrat perfektní sako? 

Základním pravidlem vždy bylo a vždy bude to, aby vám sako perfektně sedělo. Nenechte se zmást oversize střihy a rozhodně unáhleně nekupujte o tři čísla větší velikost. I oversize má svá pravidla, která je nutné akceptovat. Mezi základní vždy bude patřit, aby vám sako sedělo v ramenou. Dlouhé rukávy, volný střih, dvouřadové či jednořadové zapínání už je pak jen otázkou vašeho stylu nebo nálady. Při výběru se spíše zaměřte na typ vaší postavy a vyberte sako, které podtrhne vaše přednosti a skryje vaše nedostatky. 

Nebojte se barev!

Letos budete mít na výběr. Mezi největší trendy letní sezóny patří neonové a pastelové barvy. V kolekcích vyhlášených módních značek narazíte na vše od sytě růžové, žluté, červené, fialové nebo zelené. A prakticky stejná škála barev na vás čeká i v tlumenějších a jemných odstínů lila, starorůžové, baby blue nebo hráškově zelené. Užijte si jejich kombinace. S odvahou a módním vtipem!

Vybrali jsme pro vás nejstylovější kousky z nových kolekcí:
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)