Nejnovější letní trend: „ugly” sandály

Byly k vidění prakticky všude! Na svých módních show je oblékly modelky u značek Prada, Proenza Schouler i Miu Miu. Ale o jejich největší slávu se postarala většina světových influencerek. Pokud jste se těšili na ženské tvary, jemné detaily a něžné barvy, jste na omylu. O slovo se hlásí sportovní tvary, funkčnost a pohodlí, které jsme si dlouho u módních značek neměli šanci užít. Přivítejte „ugly sandals”! Boty stvořené pro trendsettery letošního léta.

 

 

Proč je nosit?

V dnešní době jde o to, co je pohodlné. Zapomeňte na ideologii toho, co je lichotivé a podívejte se na svůj šatník (nebo botník) ironickým okem. Možná jsou funkční sandály přesně tím kouskem, o kterém jste vždycky prohlašovali, že ho nikdy nebudete nosit. Možná jste to stejné říkali i o kalhotech do zvonu, krátkých topech a neonových barvách. Nevisí teď náhodou ve vašem šatníku? Pointou módních značek je letos odhodit představy o tom, co je hezké nebo co bychom měli nosit, a užít si volnost a vize nejnovějších módních kolekcí. Ať už je tedy nenávidíte nebo jste si je na první pohled zamilovali, důležité je, že se teď (třeba na chvilku) stanou součástí posledních módních trendů. A většina trendsetterů vám řekne, že někdy překročit hranice svého vlastního já není vůbec na škodu. 

Na našem nákupním seznamu:
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)