Značka Bulgari na Capri představila nové luxusní šperky

Značka Bulgari na sebe na Capri upoutala veškerou pozornost, když odhalila nové luxusní šperky s názvem Cinemagia – kolekci originálních kreací, jež kombinují fantazii bez hranic, exkluzivní drahé kameny a bezprecedentní řemeslné umění v oslavě vášnivého vztahu této tradiční římské klenotnické značky a stříbrného plátna.

Kolekce Cinemagia si pro svoji premiéru vybrala ostrov Capri s jeho neuvěřitelně modrým mořem a krásou, ze které se člověku točí hlava. Tento ostrov je sám jako klenot zasazený do přední části pobřeží Amalfi a je oblíbeným útočištěm společenské smetánky z celého světa.  Na  Capri Bulgari nabídlo ochutnávku „dolce vita“ v duchu hvězd „Hollywoodu na Tiberu“, které se do Říma přestěhovaly během zlaté éry Cinecittà.

Bulgari

Ve výjimečném areálu Villa Certosa, téměř 700 let staré rezidenci s výhledem na moře, šéf Bulgari Jean-Christophe Babin přivítal elitu mezinárodních a italských celebrit, vlivných osob a médií a zahájil večer plný velkolepé podívané.

V „hlavních rolích“ večera se představily superhvězdy Alicia Vikander, Kate Hudson, Eva Green, Uma Thurman, Laura Harrier, Ursula Corbero, Lily Aldridge, Jon Kortajarena, Lady Kitty Spencer, Isabella Ferrari, Adele Exarchopoulos, Maya Henry, princezna Lilly de Wittgenstein, Mario Casas, Maria Pedraza, Nieves Alvarez, Aseel Omran, Nadine Nassib Njeim, Emilia Schule, Karena Lam, Carina Lau, Chun Xia, Svetlana Khodchenkova, Koyuki, Ko So-Young, Anna Cleveland, Giulia Maenza, Laetitia Casta, Magdalena Frackowiak a Matilde Gioli.

Kolekce šperků, jež byla tou skutečnou hvězdou večera, se představila v rámci velkolepé modelové přehlídky následované večeří se šampaňským pod romantickým podloubím verandy starodávné vily. O hudební kolorit se postarala místní kapela Anema e Core, jež zahrála melodie v typickém italském stylu.

EBC promo