Nová kniha Windows at Tiffany

Šperkařská značka Tiffany & Co. světu představila novou knihu Windows at Tiffany & Co., která vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím Assouline. Luxusní, ručně vázaná velkoformátová kniha z edice Ultimate Collection představuje ikonické Tiffanyho výlohy, které se staly fenoménem a neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry v New Yorku.

Výlohy vlajkového obchodu Tiffany na Páté Avenue jsou malá umělecká díla, která do slavného diamantového království vábí zákazníky z celého světa. Jako kouzelná okna přenášejí kolemjdoucí do tyrkysově modrého světa Tiffany plného fantazie, kde se mohou splnit všechny sny.

tiffany

Tiffanyho „okna“ jsou nejen originální, vtipná a krásná, ale také moderní, odrážející ducha doby, a v knize najdeme výběr těch nejzajímavějších designů, od legendárních vánočních a valentýnských výloh návrháře Gena Moora až po nové neonové kreace současného kreativního týmu Tiffany. Kniha představuje i dosud nepublikované návrhy, ilustrace a koncepty, historické dokumenty, fotografie ze zákulisí a komentáře od kulturních influencerů a věrných přiznivců Tiffanyho designu a stylu. 

Windows at Tiffany & Co. skvěle ukazuje vtipného ducha jedné z nejslavnějších značek světa a také každému čtenáři nostalgicky připomíná moment, kdy držel v ruce svoji první modrou krabičku.

Jak říkal zakladatel značky Charles Lewis Tiffany: „Krásný design dělá krásný život.“

tiffany

tiffany

 

EBC promo