REKLAMA

Tiffany & Co. uvádí novou pánskou kolekci

REKLAMA

Společnost Tiffany & Co. oznámila uvedení nejnovější pánské kolekce Tiffany Men's. Kolekce šperků, doplňků, designových předmětů, hodinek a dalšího s názvem Tiffany 1837 Makers a Diamond Point v sobě nesou bohatou historii legendy amerického luxusního designu, jsou přímé, nekomplikované a pevně zakořeněné v odkazu dokonalého řemesla. Kolekce Tiffany Men's byla vytvořena pro moderního muže: odvážného a sebevědomého, neformálního, ale kultivovaného, s vytříbeným stylem a vysokými nároky na kvalitu.

„Kolekce Tiffany Men's se zaměřuje na řemeslné umění, tedy základ naší společnosti. Tiffany 1837 Makers je poklona dokonalému řemeslnému zpracování a časově prověřeným technikám používaným při výrobě šperků a rovněž tomu, že za každým vyrobeným šperkem stojí člověk,“ říká umělecký ředitel značky Reed Krakoff. Kolekce Tiffany 1837 Makers se inspirovala klenotnickou dílnou a tradicí ručně vyráběných sportovních trofejí. Designéři při vytváření šperků, doplňků, barového skla a dalšího experimentovali s konkávními a konvexními formami, plochými hranami a motivy, které evokují užitné výrobky ze železa.

Tiffany

Kolekce Tiffany 1837 Makers je označena symboly „T & CO MAKERS“, „NY“ a „AG925“, čímž vzdává hold historickému odkazu výroby ze stříbra u Tiffanyho a skutečnosti, že společnost stanovila americký standard pro mincovní stříbro (925 na 1000 dílů stříbra). Na zakázku vyráběný trofejní prsten Tiffany 1837 Makers je oslavou 160leté historie firmy Tiffany v ruční výrobě sportovních trofejí. Jde o nepřehlédnutelný šperk, jenž dodá styl každému outfitu.

Kolekce Tiffany 1837 Makers je řemeslná a užitná, zatímco Diamond Point představuje luxusní klasický styl se silným grafickým designem. Tento motiv se objevuje buď jako jemný vzor, nebo výrazná dekorace šperků a doplňků, jako je například obdélníkový přívěsek kolekce Diamond Point z mincovního stříbra, manžetové knoflíčky z mincovního stříbra a koktejlový mixér z křišťálu a mincovního stříbra. Většina designů šperků Diamond Point je vyražena a ručně leštěna, aby se dosáhlo výrazného texturovaného motivu.

Kolekce Diamond Point zaujímá modernější grafický přístup, který využívá vzory inspirované kaletou diamantu, která odkazuje na naši dominanci ve zpracování diamantů.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA