REKLAMA

Tiffany & Co. vystaví to nejlepší v čínské Šanghaji

REKLAMA

Tiffany & Co. zahájí 23. září výstavu Vize a virtuozita v čínské Šanghaji. Bude oslavou nejlepších kreativní skvostů legendární klenotnické firmy. Pro Tiffany to je první výstava svého druhu a značka ji pojme jako putování historií, zkoumání klíčových momentů Tiffany a odhalí i něco z toho, co teprve přijde. Šanghaj, globální metropole s bohatým kulturním dědictvím a mezinárodním vlivem, je dokonalou destinací pro výstavu takového charakteru.

„Výstava Vize a virtuozita vzdává hold společnosti Tiffany & Co., která usiluje o mistrovské řemeslné provedení a inovativní design od chvíle, kdy Charles Lewis Tiffany založil společnost v roce 1837 v New Yorku,“ uvedl Alessandro Bogliolo, výkonný ředitel Tiffany & Co., a dodal: „Tyto dvě hodnoty – vize a virtuozita – má Tiffany & Co. trvale ve svém srdci a tato výstava představí to nejlepší z naší značky.“

Expozice přenese návštěvníky do imaginativního světa, v němž uvidí nejdůležitější skvosty z archivu Tiffany. Výstavní instalace uvádějí do kontextu průkopnické okamžiky značky Tiffany a dokumentují její četná prvenství, jako je například představení moderního zásnubního prstenu Tiffany® Setting.

„V archivu Tiffany je mnoho neuvěřitelných objektů, z nichž čerpáme inspiraci, a neustále se snažíme nacházet nové cesty k tomu, jak je přetvořit a nově interpretovat do podoby našich dnešních návrhů,“ říká umělecký šéf Reed Krakoff. „Touto výstavou chceme uctít minulost a ukázat, že krása a mistrovské řemeslné provedení jsou nadčasové a vždy relevantní.“

Tematická cesta provede návštěvníky šesti kapitolami věnovanými výjimečné historii značky Tiffany & Co., která vyniká mimořádným designem a řemeslným zpracováním.

Modrá je barva snů

Tato sekce je věnovaná tyrkysovému odstínu Tiffany Blue® a poukazuje na to, jak bývá tato ikonická barva využívána na špercích Tiffany i v rámci brandingu a jak se stala kulturní ikonou. Tento sál vzdává hold odkazu Tiffany v oblasti objevování a zavádění barevných drahokamů a představí například safíry z Montany a tanzanit, nafialovělý modrý kámen, který značka Tiffany představila světu v roce 1968.

Výstava Vize a virtuozita potrvá do 10. listopadu 2019.

tiffany
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA