6 procedur, které vás zbaví stresu z Vánoc

Vánoce mají byt svátek klidu a míru, ale poslední dobou je to pro všechny spíše velký stres. Jestli si tento čas chcete zpříjemnit, nezapomínejte na sebe. Vybrali jsme pro vás 6 tipů, které vás uvolní a navodí příjemnou náladu. Věřte, že tu obzvlášť na Vánoce oceníte.

Infuze vitamínů a minerálů na míru, KLINIKA GHC PRAHA, od 1150- 1850 Kč

Sledujete tváře celebrit v televizi a módních časopisech, zkoumáte jejich rozzářený vzhled a vitalitu? Tajným receptem pro krásu a zdraví se v posledních letech stává infuzní terapie, která umí dodat energii celému tělu a probudit vaši krásu. 

Absolutní regenerace pleti, LANCÔME BEAUTY INSTITUTE, 90 MIN, 3 950 Kč 

Srdcem tohoto ošetření je excelentní péče Absolue L'Extrait, mimořádný krém – koncentrát kmenových buněk růže Lancôme, který stimuluje konečnou regeneraci pleti. Úžasná textura a návyková vůně Absolue L'Extrait ve spojení s masážními tahy vás budou dokonale hýčkat. Masážní aplikátory ve tvaru okvětních lístků a střídání teplých a chladných vjemů pleť mechanicky stimulují a probouzejí. V závěru tohoto ošetření jsou všechny smysly potěšeny, pleť jeregenerována a navrací se jí jas, hebkost a dokonalé sjednocení tónu. Pleť je svěží jako čerstvě rozkvetlé růže a září zdravím.

Ošetření Dermalogica ProSkin, Fragranza Perfume Gallery, 60 min, 1 800 Kč

Na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti. Vhodné pro jakýkoliv věk a druh pleti. Dermalogica intenzivní ošetření zohledňuje díky zónové anaylýze pleti Face Mapping 100% všechny momentální i dlouhodobé potřeby Vaše i Vaší pleti. Procedura obsahuje: uvítací rituál, odlíčení a čištění pleti (double cleanse), exfoliaci, analýzu pleti, hluboké čištění pleti-extrakce (je-li to nutné), pleťovou masáž, drobnou úpravu obočí, aktivní sérum, aplikace masky, denní péče.

Regenerační rituál, MEDICAL ESTHET & SPA, 60 min, 2 250 Kč

Celotělové ošetření těla s kys.hyaluronovou a esenciálními mastnými kyseliny pro extrémně suchou pokožku s nedostatkem hydratace, zatíženou slunečním zářením a velkým suchem. Pokožkatěla je ošetřena Gommagee P50 Corps-mechanický a biologický peeling z přírodních zrnek v kombinaci s esenciálními oleji, s vyjímkou pokožky podrážděné slunečními paprsky. V průběhu tohoto ošetření jsou aplikovány esenciální oleje nebo zábaly , který zvýší elasticitu, intenzitu hydratace a zklidní pokožku těla. Odstraní suché a drsné šupinky z povrchu pokožky a výrazně zjemní linie ze sucha. Redukuje pocity pnutí pokožky a zmírňuje její přecitlivělost. Pokožka celého těla je vláčná a má sametový vzhled.

Masáž dokáže zázraky, ASKLEPION, 60 min, 600 Kč

Masáž dokáže člověka neuvěřitelně uvolnit. Obzvláště vhodná je relaxační masáž či masáž horkými lávovými kameny. Při drobnějších obtížích přitom stačí několik sekund uvolňujících masáží a bolesti zcela odezní. Při dlouhodobém psychickém napětí dochází k celkové tenzi organismu. Účinná léčba stresu dokáže těmto nepříjemnostem zabránit.

ELLE Baeuty Club tip: neodpírejte si spánek!

O důležitosti spánku pro lidský organismus nemůže být pochyb. Ve spánku dochází k důležitým regeneračním procesům. Když nejsme dostatečně odpočatí, jsme nervózní a bez energie. Dostatečné množství spánku bychom proto neměli podceňovat.

EBC promo