Haus Laboratories: Co nám nová značka Lady Gaga nabídne?

Text: Veronika Kučerová

září se konečně spustil prodej kosmetické značky, za kterou stojí (překvapivě) samotná Lady Gaga. Ta se pustila do vlastní řady hlavně kvůli svému vztahu k make-upu. Člověk by se měl cítit krásný tak, jak vidí sám sebe, ne jak ho vidí ostatní. Když někomu pomůže make-up k dodání potřebného množství sebevědomí, stojí to za to. Značka tak vznikla, aby dodala sebevědomí co nejvíce lidem na světě. Taky proto se Lady Gaga rozhodla uzavřít exkluzivní smlouvu s Amazonem – chce, aby byla kosmetika dostupná pro všechny, a to dokazují i opravdu přívětivé ceny. 

Co pod značkou Haus Laboratories najdeme? Zatím si můžeme pořídit sérii tužek na rty, lesků na rty, tekutých očních stínů a taky například nalepovací oční linky. Na první pohled nás kosmetika tolik nezaujme. Obaly jsou velice jednoduché, i když takovým dobrým způsobem. Černá barva, asymetrické tvary a pouze název značky jednoduchým fontem, nic přelomového, ale dohromady to působí vlastně docela sexy. Prostě jako něco, co chceme otevřít a vyzkoušet. 

Úplně nejvíc nás zaujaly tekuté oční stíny, možná taky proto, že jako název produktu je uvedený „liquid shimmer powder“, co to má být? Ví to někdo? Produkt má konzistenci lesku na rty, ale je určený primárně na oči. I když na rtech vypadá stejně skvěle. Stíny jsou totiž hodně pigmentované a navíc třpytivé. Na podtrhnutí očního make-upu můžete zkusit ještě tekuté oční linky. Když chcete výrazný make-up na party, tohle je to pravé. 

Člověk by se měl cítit krásný tak, jak vidí sám sebe, ne jak ho vidí ostatní.
LADY GAGA

Tužky na rty se dají kombinovat s lesky na rty, které se dají zároveň použít jako rozjasňovač nebo tvářenka, záleží na odstínu. Pigmentace lesků není tak silná, takže se nemusíte bát, že to přeženete. Pro výraznější rty tím pádem potřebujeme jako podklad nějakou z tužek. 

Dalším typem produktu je nalepovací make-up. Najdete jednak nalepovací škrabošku, ale taky sadu černých linek, která je podle nás úplně geniální! Neumíte si udělat přesné linky nebo se vám prostě nechce? Tohle je něco pro vás. Nic extravagantního, ale produkt, který vám pomůže s každodenním i večerním make-upem. 

Je značka Haus Laboratories výjimečná? Podle nás vlastně ne, ale všechno dohromady prostě funguje. Zaujaly nás také tekuté oční stíny. Oceňujeme výběr odstínů, který není široký, ale dají se hezky kombinovat. Multifunkčnost je taky super benefitem a poměr cena-výkon je naprosto skvělý. Máme co dočinění s opravdu kvalitní kosmetikou, takže nás vlastně mrzí, že je zatím tak omezený výběr produktů. Přijde Lady Gaga s dalšími? My doufáme, že ano!