Přírodní kosmetika je cool!

Přírodní kosmetika nikdy nebyla víc cool než teď. Trh si žádá své a beauty brandy celosvětově vytváří nejen vzhledově krásné produkty, ale především si zakládají na tom, co je uvnitř. Vybrali jsme pro vás nejlepší přírodní skin care značky, které stojí za to vyzkoušet a zařadit je do své denní rutiny.

SMYSSLY

Věk mění požadavky na denní péči o pleť. Smyssly kosmetika vznikla jako reakce na dialog dvou generací žen o tomto problému. Všechny ingredience mají svůj význam s maximálním důrazem na kvalitu. Příroda je pro značku zdrojem inspirace, ale také respektu. Ve svých výrobcích používá přírodní složky, snaží se eliminovat množství plastů a nahradit jednorázové obaly recyklovatelnými variantami, i když to ne vždy úplně jde.

SMYSSLY

 

GROWN ALCHEMIST

Australská kosmetická značka Grown Alchemist je novou generací organické péče o celé tělo. Pro formulaci svých kosmetických produktů používá certifikované organické rostlinné ingredience. Spoléhá se především na sílu aktivních látek podporujících produkci kolagenu a elastinu, přírodních antioxidantů a kyseliny hyaluronové. Společnost založili bratři Keston a Jeremy Muijsovi, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti vývoje produktů. 

grown alchemist

 

MALINNA PRODUCTS

Čisté produkty v bio kvalitě plné antioxidantů, vyrobené v Česku a na Slovensku. Produkty, jež nabíjejí vaše buňky antioxidanty. Výhradně z přírodních složek. Veganské. Organické. Netestované na zvířatech. Bezodpadová výroba.

MALINNA

 

TRUE ORGANIC OF SWEDEN

Švédská značka, která má zdánlivě jednoduchou misi: vyrábět a dodávat špičkové produkty péče o pleť. Používají jen ty nejlepší přírodní ingredience, velký důraz kladou na ochranu naší planety. Snaží se chránit její zdroje a především nás všechny, kdo na Zemi žijeme. Za zmínku stojí i graficky vytříbené balení.

TRUE

 

MAX AND ME

Takový příběh! Byla to vroucí láska, co dala Maxe s Tanjou dohromady. Jejich hluboký vztah okamžitě inspiroval celou vizi péče o pleť, jaká tady dosud nebyla, zářivou péči založenou na vysoce vibrujících ingrediencích. Max s Tanjou navrhují, míchají a stáčejí své jemně vonící kompozice v magicky krásném prostředí, obklopeni divoce kvetoucí zahradou – svojí  „max and me“ manufakturou, kde se každému detailu věnuje láskyplná péče.

max and me

 

MERME

Claire je Australanka, jejíž vášeň pro péči o pleť naplno propukla v době její modelingové kariéry. Později deset let pracovala v módních časopisech a dál zůstávala ve světě módního průmyslu. Po všech svých zkušenostech došla k jednoznačnému závěru: dokonce i ty nejpřírodnější produkty péče o vlasy a pleť jsou plné chemie. Claire se rozhodla, že věc vezme do vlastních rukou. Přestěhovala se do Berlína, nechala se jím inspirovat a v německém duchu navrhla kosmetickou řadu, o níž lze stručně říct: někdy je méně skutečně více.

MERME

 

AGENT NATEUR

Značku založila Američanka Jena Covello, která si zakládá na tom, že ve svých produktech používá pouze přírodní ingredience z Evropy a od malých amerických dodavatelů. Žádná chemie, přesto samá věda. Jena od dětství trpěla zdravotními problémy, hormonálními poruchami. Vyzkoušela všemožné diety, východní i západní medicínu. Pokud šlo o péči o pleť, rozhodla se, že si pomůže sama. Výsledkem je Agent Nateur a zdraví.

AGENT NATEUR