NAIL TRENDS: podzim 2019

text: Patricie Emingerová

 

Prints prints prints

Z fashion trendu vzorovaných kolekcí se animal print ukázal opět na nehtech! Od abstraktních zebřích pruhů až po leopardí motivy.

Takže pokud vás už omrzely printed kousky v šatníku, je nejvyšší čas vystřídat je za stylovou manikúru v podobném duchu!

prints prints prints

Transparent

Trend minulého roku průhledných kabelek nebo high heels se v poslední době prosadil i v oblasti gelových a akrylových nehtů. Pokud vás nebere tenhle klasický see-through efekt, můžete zůstat u transparentních gelovek, ale zkusit do toho nádech červené, oranžové nebo jiných trendy barev na ozvláštnění.

 

transparent

Framed nails 

Podobně jako u konturování, kde chceme docílit zvýraznění rysů, se tady stalo hitem ohraničování. Ať už jde o přirozenou manikúru, nebo bláznivé barevné nehty, lemování okrajů jim rozhodně přidává! Nejlépe vyniknou v kontrastu základní barvy a barvy, která je obtéká.

framed nails

Pearls: never enough of them

Jestli si potrpíte na detaily, tak jsme pro vás objevili ideální nail art, co zvládnete i z domova! Stačí jen topcoat nebo světlý lak, lepidlo na nehty a perličky. I když to možná není nejpraktičtější, rozhodně to vypadá skvěle a trendy!

pearls: never enough of them

EBC promo