REKLAMA
REKLAMA

Doplňte si svojí make-up taštičku o produkty #newin

Text: Patricie Emingerová 

Rtěnka Addicted Stellar Halo Shine, DIOR, prodává Douglas, 1090 Kč

Hydratační rtěnky Dior Addict Stellar Halo Shine s shimmer finishem v 15 odstínech. Od narůžovělých tónů až po fialové. Tmavší barvy ideální pro výraznější líčení, nude pink na rtech pro každenní nošení. 

Make-up Forever Skin Glow, DIOR, prodává Sephora, 1410 Kč

Další novinkou, která nás baví, je Dior Forever 24h Wear. Make-up s 86% skincare bází, takže nejen projasní a sjednotí pleť, ale zároveň se o ni postará do hloubky. Vytváří glowy efekt šťavnaté vyživené pleti. Pro ty z vás, které jsou si jistější v matném make-upu, vyšel v nové řadě i Forever Matte Foundation, který zamezí odleskům po celý den.

Nová pečující řada Pure Shots, YVES SAINT LAURENT, prodává Marrionnaud, od 2599 Kč

YSL přišlo s novou skin care řadou Pure Shots, v níž najdete čtyři obnovujucí séra a vysoce hydratační krém. A až séra vypotřebujete, jejich obal nevyhazujte, stačí vyměnit pouze skleněný shot uvnitř.

YSL, PURE SHOTS

 

Paletka očních stínů Afterglow, NARS, prodává Sephora, 1490 Kč

Jednoduché teplé líčení s pomocí NARS Afterglow paletky. Odstíny sytě růžové a zlaté pro ozvláštnění looku, hnědá a oranžová přes víčko pro dokonalý #everydaylook. 12 stínů bohatých na pigmentaci v jedné paletce. 

Lesk na rty Gloss Bomb Clear Gloss Madness, FENTY BEAUTY, prodává Sephora, 430 Kč

Fenty Beauty a jejich ikonické lesky na rty. Nádherně voní, nelepí a drží několik hodin. A teď navíc rozšířily #GlossBomb řadu o průhledný lesk. Pro přirozenější vzhled a jemné zvýraznění rtů se dá nosit bez podkladu nebo můžete aplikovat přes jakoukoli rtěnku.

Mlha na obličej What It Dew, FENTY BEAUTY, prodává Sephora, 780 Kč

Fenty beauty rozjasňující a hydratační mlha ve spreji. Osveží i přes make-up během dne nebo se dá použít na vyčištěnou pleť jako báze. Navíc má nelepivou texturu, kterou během pár sekund na pleti ani necítíte. Must have! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA