Naše oblíbené cz/sk beauty e-shopy

Milujete beauty produkty a nakupování z pohodlí domova? Máme pro vás řešení v podobě CZ/SK e-shopů, které nabízí kvalitní produkty a k tomu vás po vizuální stránce pohladí po duši.

BYSSINE 

Byssine přináší globální selekci inovativních produktů ze světa rituálů péče o to nejvzácnější, co máme, sebe. Byssine reaguje na dnešní dobu. Péče o pleť je téma, které zajímá každého člověka. Společenské téma, když se sejdeme u vína nebo u kávy. Téma, ohledně něhož nám mohou poradit ti zkušenější. Přesně tohle přitom Byssine dokáže zprostředkovat. 

MALINNA PRODUCTS

Čisté produkty v bio kvalitě plné antioxidantů. Vyrobené v České a Slovenské Republice. Produkty nabíjející vaše buňky antioxidantami. Produkty jsou výhradně z přírodních složek. Veganské. Organické. Netestované na zvířatechBezodpadová výroba.

ROZMAZLUJ SE

Beauty e-shop s netradiční vlasovou a pleťovou kosmetikou. #CuratedBeauty Prodávají například značky Sachajuan, Rodin, Alterna, Moroccaonoil nebo Kérastase.

GROWN ALCHEMIST

Australská kosmetická značka Grown Alchemist je novou generací organické péče o celé tělo. Pro formulaci svých kosmetických produktů používá certifikované organické rostlinné ingredience. Spoléhá se především na sílu aktivních látek podporujících produkci kolagenu a elastinu, přírodních antioxidantůa kyseliny hyaluronové. 

NOBILIS TILIA

Nemůžeme nezmínit českou značku Nobilis Tilia. S pokorou k přírodním procesům vytváří jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu