Novinky v beauty světě: co se chystá na podzim 2019

text: Patricie Emingerová

 

DIOR 5 Couleurs Power Look

  • Dior opět přichází s podzimní kolekcí, která mimo jiné obsahuje i nové Power Look paletky ve dvou barevných variantách. Obě hrají převážně studenými odstíny a lehce krémovou texturou, která vydrží na víčku po celý den.

 

DIOR Rouge Blush

  • Vedle paletek se také ukázaly v podzimní kolekci nové tvářenky Dior Rouge Blush ve dvou odstínech: vínové (783 Confident) a studené hnědé (823 Independent). Díky vysoké pigmentaci a jemné textuře snadno docílíte intenzivního looku.

 

NARS Voyageur Eyeshadow Palette

  • Svoje paletky Voyageur mini eyeshadow palettes NARS uvedl v pěti různých provedeních. Od teplých broskvových a kaštanových odstínů přes třpytivou růžovou až ke studeným fialovým tónům. Z takové pestré škály si snad musí vybrat každá! Navíc jsou paletky ideální na cestování díky velikosti.

 

FENTY Beauty Hydrating Longwear Foundation

  • Nový přírůstek do Fenty Beauty rodiny – hydratační makeup v 50 odstínech. Narozdíl od klasického Pro Filt’r je tohle skvělá volba pro ty, co chtějí přirozený efekt, lehkou texturu, ale přesto střední až plné krytí. Make-up pleť dokonale vyhlazuje, hydratuje a nechává dýchat. K dostání je od 15. srpna v Sephorách.

 

ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Highlighter

  • Na podzim si pro nás přichystala novinku i značka Anastasia Beverly Hills! Tentokrát přišla na trh s dvěma dalšími odstíny vysoce pigmentovaných highligterů: Peach Fizz s podtónem do korálové zlaté a odstín Vegas se zlatými třpytkami. Kolekce je limitovaná a produkty se budou prodávat v setu po dvou.

EBC promo