REKLAMA
REKLAMA

Začněte nový rok s detoxem pleti

Stres, nezdravá strava, nedostatek spánku, znečištěné životní prostředí, ale i špatná péče o pokožku způsobují, že pleť působí na první pohled unaveně, zašedle a celkově nezdravě. A to přece nechceme! Proto je dobré pleti dopřát jednou za čas očistu.

JAK NA TO ? 

  1. ZDRAVÁ STRAVA

Ne nadarmo se říká, že jste to, co jíte. A jestli chcete své pleti dopřát pořádný detox, musíte začít právě u stravy. Stačí ze svého jídelníčku vyřadit cukr, alkohol, maso, kávu, mléko, sýry, výrobky z pšeničné mouky a vyměnit je za pokrmy bohaté na vitamíny a minerály.

  1. HYDRATACE

Voda je základ všeho. Pro detox je dobré každé ráno vypít vlažnou vodu s citronem a přidat špetku kurkumy. Pěkně vás to rozproudí a začnete den zlehka.

  1. SPRÁVNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

Pamatujte si, že dvojitým čištěním pleti ještě nikdo nic nezkazil, ba naopak. Pro ještě důkladnější čištění můžete použít sonický kartáček a dobrým parťákem vám budou detoxikační masky.

  1. ČERSTVÝ VZDUCH

Dopřejte své pleti zasloužené volno. Vyčištěnou a hydratovanou ji vemte do přírody a hluboce ji prodýchejte. Nejen ona vám poděkuje.

  1. OMEZTE MOBILY

Modré světlo, které na vás září ze smartphonů a počítačů, nenarušuje jen spánek, ale urychluje i stárnutí pokožky. Místo večerního projíždění Instagramu si radši zkuste konečně přečíst knížku, kterou už dlouho odkládáte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA