30 královských párů, které si zamilujete jako Williama a Kate

Třebaže na sebe nestrhávají tolik pozornosti jako Meghan a Harry či William s Kate, jejich svatební dny i vystupování na veřejnosti rozhodně stojí za pozornost. Princové, princezny, kněžny a knížata ovšem mohou být úžasnou inspirací nejen pro váš svatební den,ale módní styl vůbec. Bohaté róby, extravagantní klobouky a blýskavé šperky. Šatníky urozených dam rezonují se současnými módními trendy a mnohdy ukazují nejnovější výstřelky dříve než většina celebrit či influencerů. Jejich modely bývají elegantní, reprezentativní a nadčasové. Se svými drahými polovičkami pak tvoří nerozlučné dvojice.

Kdo jsou nejstylovější členové královských rodin, na něž se možná trošku zapomíná? 

Princ a neurozená dívka se potkali na ulici, zamilovali se do sebe, vzali se a žili šťastně až do smrti. Tak nějak by mohla vypadat moderní Popelka... Jenže i tohle je (v menších obměnách) realita pro spoustu členů královských rodin. Třeba Australanka neurozeného původu Mary Donaldson potkala dánského následníka trůnu Frederika v hospodě v Sydney během olympiády v roce 2000. Monacký kníže Albert II se s jihoafrickou plavkyní Charlene zase na veřejnosti ukázal v roce 2006. O pět let později se vzali. 

Podívejte se do naší galerie na nádherné královské páry, které stojí za to sledovat:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)