7 celebrit a jejich outfity na zásnubní party

Svatba je bezesporu velkou událostí! Ale zásnubní party je oblíbenou tradicí, při níž si nejen většina celebrit užije víc legrace. Zapomeňte na formální dress code (tedy pokud budoucí nevěsta nerozhodne jinak stejně jako Priyanka Chopra) a připravte se na večer plný hudby, přátel a tance. Přesně jako u těchto celebrit, které jsme vybrali na Instagramu. 

Co oblékla na svoji zásnubní party třeba J. Lo nebo Gwyneth Paltrow?

Stačí rolovat níže…

Jennifer Lopez oblékla na svou zásnubní party s baseballistou Alexem Rodriguezem asymetrické šaty na jedno rameno od Solace London. 

cara

Gwyneth Paltrow si na večírek v květnu 2018 vzala na míru šité šaty z dílny Giambattista Valli Couture a oslavila tak zásnuby se svým dnes již manželem Bradem Falchukem.

cara

Populární indická herečka a zpěvačka Priyanka Chopra oblékla na svou zásnubní party s Nickem Jonasem tradiční žlutou barvu.

cara

Herečka Jennifer Lawrence oslavila zásnuby s Cookem Maroneym v pudrových růžových šatech od L. Wells Bridal, které jí perfektně pasovaly ke kabelce Roger Vivier. 

cara

Lea Michele má na sobě puntíkované bílomodré šaty, aby tak s přáteli oslavila svoje spojení se Zandym Reichem.

cara

Mandy Moore oblékla na svoji zásnubní party jednoduché černé květované šaty a oslavila v září 2017 budoucí svatbu s Taylorem Goldsmithem.

cara

Herečka Sarah Hyland, známá ze seriálu Modern Family, oblékla krémové šaty Christian Siriano a jednoduché sandály Jimmy Choo a oslavila v říjnu 2019 zásnuby s Wellsem Adamsem.

Tento článek pochází z původní produkce ELLE Australia.

EBC promo