Hot news! Lenny Kravitz září v kampani Saint Laurent

Jeho styl spojuje rock, soul, funk, reggae, hard rock, psychedelii, folk i baladu. A přesně jako je proměnlivá jeho hudba, ukázal v nové kampani pro francouzský dům Saint Laurent i svoji druhou (opravdu sexy) tvář. Hudební legenda se tak vydala po stopách herce Keanu Reevse, který se objevil v loňské kampani pro podzim a zimu 2019. 

Kravitze zachytil na černobílé fotografie populární fotograf David Sims a celou kampaň pro podzim a zimu 2020 má na svědomí kreativní ředitel značky Anthony Vaccarello. A přesto, že ženám módní návrháři letos přiřkli kalhoty široké, pánské nohavice budou víc než úzké. A v podání Lennyho Kravitze to jen jen dobře! Na prvním looku z nové kampaně Saint Laurent, který obletěl svět sociálních sítí byl Lenny zachycený v hedvábné košili a dokonale padnoucím sáčku. Na sobě má slimfitové džíny, které by mu v šestapadesáti letech záviděla leckerá z žen. 

Přišel čas naladit si do sluchátek "Fly Away" a těšit se na podzim!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
ELLE
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)