Lady Gaga vyzývá své fanoušky ke spolupráci

Koncem května vydala Lady Gaga šesté studiové album Chromatica. Zpěvačka a herečka, která mimo jiné vlastní Grammy i Oscara, na desce spolupracovala s dalšími hvězdnými jmény jako Ariana Grande, Elton John nebo Blackpink. Při tvorbě této desky zpěvačku inspirovali imaginární vzdálené světy, ve kterých vládne spravedlnost a univerzální rovnost. Nyní se Gaga rozhodla zapojit do práce na albu i své fanoušky. 

Společně s Adobe Photoshop vymyslela jedinečnou soutěž, kdy můžete udělat vlastní vizi těchto světů a pod hashtagem #LadyGagaxAdobe ji umístit na sociální sítě Instagram nebo Twitter. Soutěž potrvá do 21. července. Vítěz získá finanční odměnu ve výši 10 000 dolarů a přebal desky se svou ilustrací podepsaný osobně Lady Gaga. Bonusem pak bude i roční předplatné Creative All Cloud od Adobe. Druhé místo bude rozděleno mezi 9 finalistů: každý obdrží 400 dolarů, plakát podepsaný Gaga a tříměsíční předplatné. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

„Posláním společnosti Adobe bylo vždy dát lidem příležitost kreativně vyjádřit své myšlenky. V dnešní době se kreativita používá k tomu, aby se postavila proti nerovnosti, vypořádala se s pandemií a spojovala lidi,” dodává Ann Lunes, ředitelka marketingu společnosti Adobe.

ELLE
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)