REKLAMA

Jaký je nejoblíbenější vánoční film královny Alžběty?

Vánoce jsou obdobím, kdy můžete beztrestně upíjet vaječný koňak, ujídat cukroví, zavrtat se pod deku a nedělat nic jiného, než sledovat pohádky a filmové blockbustery. Jenže než se znovu a znovu zamilujete do Juda Law v Prázdninách, zatančíte s Hugh Grantem v Lásce Nebeské a půjdete nakupovat na Rodeo Drive s Julií Roberts, zastavte se na chvilku. Kolikrát jste už viděli tyhle klasiky? Co takhle se tento rok nechat inspirovat vytříbeným vkusem královny Alžběty? Zjistili jsme, co sleduje o svátcích sama panovnice! 

Jste jedním z těch, kdo považuje Smrtonosnou past za vánoční film nebo spíš umíte nazpaměť Tři oříšky pro Popelku? Vkus nás všech je samozřejmě rozdílný, a dokonce i královna má velmi neobvyklého favorita. Nikdy byste neuhodli, že koncem prosince u ní vyhrává Flash Gordon – sci-fi z 80. let. Tento snímek sleduje její výsost o svátcích pravidelně i se svými vnoučaty. A jak to víme? V rozhovoru pro Yahoo! to uvedl sám “Flash Gordon” osobně - tedy herec Brian Blessed.  

 

 

Brian Blessed pro Edith Bowman z Yahoo! řekl: “Flash Gordon je královnin oblíbený film, který sleduje se svými vnoučaty každé Vánoce.” Prý mu to prozradila sama Alžběta, když se s ní měl tu čest setkat. Sama mu prý pověděla: “Víte, sledujeme to pořád a já tu mám zrovna vnoučata, vadilo by vám pro ně říci 'Gordon je naživu'?” Brian prý ochotně odehrál scénu z filmu. 

V důsledku pandemie koronaviru se nejspíš tento rok královně nepodaří dodržet tuto tradici. Podle zpráv z paláce bude mít prý velice klidné Vánoce ve Windsoru jen s princem Philipem. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA