Jak že si žijí Sussexové v Kalifornii?

Harry, na propustku zapomeň

Poté, co Meghan s manželem Harrym v roce 2020 rezignovali na své královské povinnosti a zapustili kořeny v Montecitu v Kalifornii, se úspěšně infiltrovali do hollywoodské společenskou scény. Pár vévodů ze Sussexu žije se dvěma dětmi, princem Archiem (4) a princeznou Lilibet (2) v rezidenci za 14 milionů dolarů a jsou obklopení hvězdnými sousedy. Svůj okruh známých si museli vybudovat od nuly, ale Meghan, která dlouhou dobu působila v Hollywoodu, se okamžitě zorientovala a navázala VIP vztahy. Harrymu, který vyrůstal v Anglii a jediné jeho pobyty mimo domov byly ty s vojenskou posádkou, se naopak pro přátelích z mládí stýská a rád by je vídal. Podle královského komentátora Marka Boardmana, který se tématu dotknul v rozhovoru pro magazín OK!, by se princ Harry rád vrátil do své staré komunity a měl opět domov v Londýně. „Princ Harry podstoupil značnou sociální transformaci,“ komentoval Boardman. „Zdá se, že ho trápí, jak se odcizil svým přátelům a nemá stálý domov v Británii.“ O tom ale Meghan, která se v Americe cítí jako ryba ve vodě, nechce ani slyšet. V úvahu nepřipadají prý ani občasné „propustky“. Komentátor odhalil že: „Meghan by měla problém i s tím, pokud by Harry chtěl strávit víkend v Londýně se svými starými přáteli z vysoké školy.“ Narozdíl od Londýna totiž Harry v Hollywoodu s níkým bližší přátelství nenavázal a chybí mu to. „Meghan si však přeje, aby byl Harry i nadále po jejím boku a podporoval ji,“ prozradil Boardman.

Mohlo by se vám líbit

Karel III. volá Harryho zpět, potřebuje se s ním nutně smířit

Král Karel III údajně chce ukončit svou roztržku se svým odcizeným synem princem Harrym. Nestojí za tím ovšem pouze otcovská láska, ale dobře promyšlená strategie. Harrymu se po Londýně také stýská. Zdá se, že by se po letech konečně mohly prolomit ledy.
elle.cz

Konec starých přátelství

Narozdíl od Harryho je ale Meghan v Kalifornii spokojená, i když se její okruh přátel také pomalu, ale jistě mění. Mezi ty původní, kteří se dokonce zúčastnili jejich královské svatby v roce 2018, mohla řadit Beckhamovy, Serenu Williams také moderátorku Oprah Winfrey, které dali své první třaskavé interview, které zbořilo hranice sledovanosti (a také křehké vztahy v královské rodině). Z původních nejbližších přátel jich vévodkyni a vévodovi ze Sussexu už mnoho nezbylo. Ve zlém se rozešli s Beckhamovými, když David rozčíleně zareagoval na Harryho obvinění, že David a jeho rodina na Harryho a Meghan donášeli médiím i královské rodině, se kterou se prý dokonce měli proti Harrymu a Meghan spolčit. Když Davidovi Beckham tuto informaci uslyšel, měl se nevídně rozlítit a prohlásit, že s přátelstvím se Sussexy je konec. A opravdu – Harry a Meghan se na akcích organizovaných Beckhamovými přestali objevovat. Nebyli pozvaní ani na svatbu jejich syna Brooklyna s miliardářkou Nicolou Peltz, ani na prestižní fotbalový debut fotbalisty Lionela Messiho za klub Inter Miami, jehož je David Beckham spolumajitelem.

Mohlo by se vám líbit

Nikdo nechce Harryho a Meghan: po Beckhamových je konec s Clooneyovými

Místo toho, aby byli prominenty, po jejichž přítomnosti touží každý, kdo mezi smetánkou něco znamená, mizí z jejich okolí čím dál více přátel. A to i ti, s nimiž je pojily mnohaleté dobré vztahy. Harry a Meghan se stávají horkým zbožím, které nikdo nechce.
elle.cz

Nové vztahy na obzoru

A tak se Meghan začala obklopovat novými lidmi. Začátkem tohoto roku s s Harrym účastnili velké narozeninové party a slavnostního obnovení slibu mezi moderátorkou Ellen DeGeneres a herečkou Portiou de Rossi. Na oplátku Meghan pozvala de Rossi na svou oslavu 42. narozenin, která proběhla v srpnu a vyrazily spolu i na film Barbie do kina v Santa Barbaře. Mezi další dvorní dámy „princezny z Montecita“, jak se Meghan přezdívá, se zařadily zpěvačka Kelly Rowland a herečka Kerry Washington. V září spolu byla trojice spatřena ve VIP boxu na jednom z koncertů Beyoncé v rámci jejího světového turné Renaissance na stadionu SoFi v Inglewood v Kalifornii.

Po dlouhé době se Sussexové také setkali s Oprah Winfrey, když se všichni společně sešli na charitativnm večírku pořádaném hercem Kevinem Costnerem. Během jejich návštěvy po Německu, kde se s Harrym účastnili sportovního klání pro vojenské veterány Invictus Games, také náhodně narazili na Chrise Evanse s jeho manželkou Albou Baptistou během jejich tajné cesty do Portugalska. Páry se sice potkaly neúmyslně, ale jejich setkání bylo velmi přátelské a je možné, že nebylo poslední. Page Six také prozradil, mezi další celebrity, se kterými se Meghan a Harry vídají, patří Katy Perry a Orlandem Bloomem. Také Meghanina matka Doria Ragland se může pochubit VIP přáteli. V srpnu se zúčastnila galavečera ve společnosti Kim Kardashian a Kris Jenner. Meghan se snaží pěstovat své hollywoodské styky, u kterých věří, že jí pomohou v jejím mediálním comebacku, který plánuje s experty z hollywoodské agentury WME. Tu si nedávno najala, aby jí v kariéře pomohla.

Mohlo by se vám líbit

Obavy o Meghan: propadlý obličej, vyhublé nohy. Co se s ní děje?

Bývalá vévodkyně Meghan rozdává úsměvy a snaží se působit šťastně a energicky, ale médiím ani fanouškům neuniklo, jak dramaticky v poslední době zhubla. Na Meghan údajně doléhá stres z událostí posledních měsíců. Podepisuje se na jejím zdraví a tím také na vzhledu.
elle.cz

Zdroj: Pagesix.com, mirror.co.uk