Jak že si žijí Sussexové v Kalifornii?

Harry, na propustku zapomeň

Poté, co Meghan s manželem Harrym v roce 2020 rezignovali na své královské povinnosti a zapustili kořeny v Montecitu v Kalifornii, se úspěšně infiltrovali do hollywoodské společenskou scény. Pár vévodů ze Sussexu žije se dvěma dětmi, princem Archiem (4) a princeznou Lilibet (2) v rezidenci za 14 milionů dolarů a jsou obklopení hvězdnými sousedy. Svůj okruh známých si museli vybudovat od nuly, ale Meghan, která dlouhou dobu působila v Hollywoodu, se okamžitě zorientovala a navázala VIP vztahy. Harrymu, který vyrůstal v Anglii a jediné jeho pobyty mimo domov byly ty s vojenskou posádkou, se naopak pro přátelích z mládí stýská a rád by je vídal. Podle královského komentátora Marka Boardmana, který se tématu dotknul v rozhovoru pro magazín OK!, by se princ Harry rád vrátil do své staré komunity a měl opět domov v Londýně. „Princ Harry podstoupil značnou sociální transformaci,“ komentoval Boardman. „Zdá se, že ho trápí, jak se odcizil svým přátelům a nemá stálý domov v Británii.“ O tom ale Meghan, která se v Americe cítí jako ryba ve vodě, nechce ani slyšet. V úvahu nepřipadají prý ani občasné „propustky“. Komentátor odhalil že: „Meghan by měla problém i s tím, pokud by Harry chtěl strávit víkend v Londýně se svými starými přáteli z vysoké školy.“ Narozdíl od Londýna totiž Harry v Hollywoodu s níkým bližší přátelství nenavázal a chybí mu to. „Meghan si však přeje, aby byl Harry i nadále po jejím boku a podporoval ji,“ prozradil Boardman.

Karel III. volá Harryho zpět, potřebuje se s ním nutně smířit

elle.cz

Konec starých přátelství

Narozdíl od Harryho je ale Meghan v Kalifornii spokojená, i když se její okruh přátel také pomalu, ale jistě mění. Mezi ty původní, kteří se dokonce zúčastnili jejich královské svatby v roce 2018, mohla řadit Beckhamovy, Serenu Williams také moderátorku Oprah Winfrey, které dali své první třaskavé interview, které zbořilo hranice sledovanosti (a také křehké vztahy v královské rodině). Z původních nejbližších přátel jich vévodkyni a vévodovi ze Sussexu už mnoho nezbylo. Ve zlém se rozešli s Beckhamovými, když David rozčíleně zareagoval na Harryho obvinění, že David a jeho rodina na Harryho a Meghan donášeli médiím i královské rodině, se kterou se prý dokonce měli proti Harrymu a Meghan spolčit. Když Davidovi Beckham tuto informaci uslyšel, měl se nevídně rozlítit a prohlásit, že s přátelstvím se Sussexy je konec. A opravdu – Harry a Meghan se na akcích organizovaných Beckhamovými přestali objevovat. Nebyli pozvaní ani na svatbu jejich syna Brooklyna s miliardářkou Nicolou Peltz, ani na prestižní fotbalový debut fotbalisty Lionela Messiho za klub Inter Miami, jehož je David Beckham spolumajitelem.

Nikdo nechce Harryho a Meghan: po Beckhamových je konec s Clooneyovými

elle.cz

Nové vztahy na obzoru

A tak se Meghan začala obklopovat novými lidmi. Začátkem tohoto roku s s Harrym účastnili velké narozeninové party a slavnostního obnovení slibu mezi moderátorkou Ellen DeGeneres a herečkou Portiou de Rossi. Na oplátku Meghan pozvala de Rossi na svou oslavu 42. narozenin, která proběhla v srpnu a vyrazily spolu i na film Barbie do kina v Santa Barbaře. Mezi další dvorní dámy „princezny z Montecita“, jak se Meghan přezdívá, se zařadily zpěvačka Kelly Rowland a herečka Kerry Washington. V září spolu byla trojice spatřena ve VIP boxu na jednom z koncertů Beyoncé v rámci jejího světového turné Renaissance na stadionu SoFi v Inglewood v Kalifornii.

Po dlouhé době se Sussexové také setkali s Oprah Winfrey, když se všichni společně sešli na charitativnm večírku pořádaném hercem Kevinem Costnerem. Během jejich návštěvy po Německu, kde se s Harrym účastnili sportovního klání pro vojenské veterány Invictus Games, také náhodně narazili na Chrise Evanse s jeho manželkou Albou Baptistou během jejich tajné cesty do Portugalska. Páry se sice potkaly neúmyslně, ale jejich setkání bylo velmi přátelské a je možné, že nebylo poslední. Page Six také prozradil, mezi další celebrity, se kterými se Meghan a Harry vídají, patří Katy Perry a Orlandem Bloomem. Také Meghanina matka Doria Ragland se může pochubit VIP přáteli. V srpnu se zúčastnila galavečera ve společnosti Kim Kardashian a Kris Jenner. Meghan se snaží pěstovat své hollywoodské styky, u kterých věří, že jí pomohou v jejím mediálním comebacku, který plánuje s experty z hollywoodské agentury WME. Tu si nedávno najala, aby jí v kariéře pomohla.

Obavy o Meghan: propadlý obličej, vyhublé nohy. Co se s ní děje?

elle.cz

Zdroj: Pagesix.com, mirror.co.uk