Catherine, jsi crazy! Princ William nemá pochopení pro sport své ženy

Kterak byl William dohnán k slzám

Princezna Kate s manželem princem Williamem byli nedávno jako pozváni do podcastu Mikea Tindalla, manžela Williamovy sestřenice Zary Tindall. Kromě nich se povídání účastnila také Williamova teta princezna Anne. Podcast se jmenuje The Good, the Bad, and the Rugby, a tak se není čemu divit, že v něm došla řeč právě na sporty. Sama Williamova sestřenice, Zara Tindall, je špičkovou sportovkyní a dokonce britskou olympioničkou. Věnuje se jízdě na koni a jak během rozhovoru princ William přiznal, když Zara vyhrála mistrovství Evropy, měl slzy na krajíčku: „Jediný případ, kdy jsem při sledování sportu plakal, byl, když Zara vyhrála. Myslím, že to bylo mistrovství Evropy. Byl jsem neskutečně dojatý,“ svěřil se následník trůnu během natáčení podcastu na hradě Windsor. Kate to vzápětí potvrdila: „Vzpomínám si na to. Vrátil ses a řekl, že jsi nikdy nebyl na nikoho tak pyšný.

Královské modely za low cost budget: oblékněte se jako Kate či Meghan

elle.cz

Ten tvrdší z dvojice? Kate

Zařin manžel Mike Tindall je bývalým špičkovým hráčem ragby, které je v Anglii jedním z nejpopulárnějších sportů. Kdo by očekával, že se mu bude věnovat spíše následník trůnu, spletl by se. Ta polovina budoucího královského páru, která nadšeně podporuje ragby, je právě princezna Catherine. Kate je patronkou Rugby Football Union a Rugby Football League a v září se osobně zúčastnila zápasu anglického národního týmu na mistrovství světa v ragby ve Francii. Během rozhovoru si povzdechla, že když vyrůstala ona, nebyla tak široká nabídka školních sportů, ale naštěstí si své nesplněné sportovní ambice může plnit prostřednictvím své dcera Charlotte. „Charlotte teď hraje fotbal a ragby. Je opravdu dobré vidět mladé, zvláště dívky, jak nyní hrají tyto druhy sportů.“ Nedávno předvedla i svůj vlastní zápal pro ragby, když si zatrénovala s anglickou ragbyovou ligou vozíčkářů.

Princezna Kate a vévodkyně Meghan: Královské manželky pod drobnohledem

elle.cz

Catherine, jsi soutěživá a crazy! 

Během rodinného rozhovoru však na Kate vyšly na jeho další zajímavé informace. Její manžel například odhalil, jak je Kate nesmiřitelně soutěživá. Ona a William spolu neustále soupeří, ať už hrají spolu, nebo hůř – proti sobě. „Nemyslím si, že jsme my dva někdy dokázali dohrát tenis,“ přiznala Kate. „Vždycky se to mezi námi dvěma stane velkou výzvou.“ A Williamova sestřenice to jen potvrdila: „Netvrdím, že je příliš soutěživá, ale...“ řekla Tindall se smíchem. „Viděla jsem ji hrát beer pong!"

Tou nejpodivnější sportovní vášní budoucí britské královny ale není ani ragby, ani beer pong. Kate přiznala, že má ještě jednu fitness zálibu, o které si manžel princ William myslí, že je „šílená“. Kate miluje plavání ve studené vodě. „Čím je chladněji, tím lépe. … A když je tma a prší,“ přiznala princezna z Walesu. „Naprosto to miluji.“ Zároveň dodala, že se její vášeň pro plavání v chladu, tmě a dešti dostala do bodu, kdy jí její manžel, princ William, říká: „Catherine, ty jsi blázen. Princezna si ale pevně stojí za svou reputací „iron woman“ a možná i proto, aby manželovi dokázala, že není žádná křehulka a nenechá se jeho řečmi odradit (co kdyby pak nad ní vyhrál?!) a dle svých slov nadále „chodí a hledá studenou vodu“. A rozhodně prohlásila, že donutí i ostatní, aby se s ní ledového plavání zúčastnili.

Bad Girls královských rodin a skandály, které otřásly monarchiemi

elle.cz

Zdroj: pagesix.com, vanityfair.com