Lily-Rose Depp: star s otcovým jménem, máminou tváří a vlastním stylem

Narodila se v Paříži, takže světem umění, módy a bonvivánství byla obklopená od dětství. Díky matce, zpěvačce Vanesse Paradis a otci, herci Johnnymu Deppovi měla naprosto perfektní základ pro rozvoj svého talentu. A taky k přístupu na prominentní večírky. Johnny ji na ty první začal brát už v jejích dvanácti letech. Jeho filozofií tehdy bylo: „Není lepší, když dcera chodí na večírky a zkouší drogy se svým otcem, než s neznámými lidmi?“

Francouzský šarm

Lily má dokonalou tvář, která je mixem jejích obou rodičů. Po Vanesse má přesně tu dávku francouzského šarmu se špetkou drzosti, po Johnnym zádumčivé hluboké oči. Stala se tak ideální tváří pro slavný CHANEL No. 5 L'Eau. Vzápětí následovaly spolupráce s dalšími módními domy, z nichž většina byla francouzských, jak jinak. Lily-Rose předváděla pro CHANEL, který jí nabídl, aby se stala ambasadorkou nejen slavného parfému, ale také jejich módních kolekcí. Francouský šarm Lily-Rose byl lákavý i pro Saint Lauren, Louis Vuitton, Dior a Givenchy. Depp je známá svým jedinečným, bezchybným stylem. Její outfity jsou vždy vkusné, elegantní a přitom módní. Vždy vypadá úchvatně, ať už v luxusních haute couture šatech na červeném koberci nebo v jednoduchém a stylovém casual outfitu na ulici.

Mohlo by se vám líbit

Lily- Rose Depp: Hvězdná dcera s názorem

Je protekčním dítkem dvou hvězd: francouzské herečky Vanessy Paradis a hollywoodské legendy Johnnyho Deppa. Zároveň má ale vše, co by celebrita měla mít, tedy talent, charisma i excentrickou osobnost.
elle.cz

Cestou na vrchol

Těžko říct, jestli je Lily-Rose úspěšnější modelkou nebo herečkou. Průlom v její kariéře přišel v roce 2016, když se objevila po boku Natalie Portman ve filmu Planetárium. Ačkoli to byla její první významější role, kritika i fanoušci ji okamžitě zařadili mezi uznávané herce. Její talent a charisma ji přivedly k dalším rolím ve filmech jako Yoga Hosers, Král a Tanečnice, za který byla dokonce nominovna na dvě ceny César. Na letošním festivalu v Cannes představila společně s protagonistou, hudebníkem The Weekndem, seriál The Idol. Podle prvních recenzí půjde prý o skutečně zajímavou podívanou. Nejnověji se Lily-Rose pohybuje po Praze, kde natáčí remake slavného upírského hororu Nosferatu. Byla už několikrát viděna v pražských ulicích, třeba ve stylovém vintage obchodě s módou nebo v prodejně s bubble tea. To jen potvrzuje Lilinu pověst, která navzdory své popularitě a úspěchům zůstává skromná a přirozená. Díky jejímu charisma a přátelské povaze se její fanouškovská základna stále rozrůstá. Lily-Rose Depp je bez jakékoli pochybnosti jednou z nejzajímavějších osobností současného showbyznysu, která se nebojí vyjádřit svůj vlastní styl a zároveň se angažovat v důležitých otázkách. Její kariéra je teprve na začátku a my budeme svědky ještě mnoha vystoupaných schodů na vrchol jejího úspěchu.

Mohlo by se vám líbit

Hollywood v Praze: potkejte Lily-Rose Depp, Billa Skarsgårda a další

V pražských temných uličkách se rozběhlo natáčení remaku ikonického hororu Nosferatu. Další z řady adaptací upírského motivu přináší nejen peníze českým filmařům, ale také možnost potkat v Praze řadu slavných tváří...
elle.cz

Zdroj: Wikipedia, elle.cz, IMDb, ČSFD