REKLAMA

Sledujte na Instagramu: CeCe Olisa

Tahle holka vás bude bavit! Jedna z nejúspěšnějších „plus size“ blogerek, youtuberka a zakladatelka newyorského Curvy Conu vám ukáže nový pohled na vaše nádherné křivky. I módu!

 

@ceceolisa – 74,8K followers

PROČ JI SLEDOVAT? 

Cece je neuvěřitelně pozitivní a inspirativní mladá newyorčanka, která dokazuje, že na velikosti nezáleží. I když nemá konfekční velikost 34, miluje módu a sdílení její vášně pro ni. Ve svých článcích a stories na Instagramu často mluví na téma sebelásky a přijetí sebe sama i se všemi našimi chybami. Na toto téma promluvila Cece i v rámci Ted Talks

Pravidelně sdílí své oblíbené zdravé recepty a je velkou inspirací i ve sportu a protahování – neustále zkouší něco nového, a tak na Instagramu často recenzuje svá oblíbená newyorská studia, sdílí playlisty nebo se dělí o tipy na oblečení na cvičení. Hlavně je však neustálým zdrojem dobré nálady!

 

 

 

JEJÍ STYL

Cece je příkladem, že v jakékoli velikosti můžete vždy vypadat chic a stylově! Miluje šaty a sukně polodlouhých délek, nestraní se ale ani ležérnějším outfitům v džínách či teplácích. Její looky jsou vždy dovedeny k dokonalosti – od přesně padnoucích kousků přes doladěné doplňky až po stylovou kabelku, klobouk nebo baret. Naopak v líčení se drží hesla „méně je více“, a proto ji většinou uvidíte jen s lehkým make-upem a řasenkou, zato s krásně upravenými a elegantními nehty.

 

 

JEJÍ PRÁCE

Cece je úspěšnou blogerkou a youtuberkou. Na svém blogu sdílí mimo outfitů i lifestylové články – jak se motivovat při práci z domova nebo jak si zlepšit náladu, když ráno vstanete špatnou nohou. Hlavně je však jednou ze zakladatelek Curvy Conu – třídenního body-positive festivalu, kde se schází plus-size módní značky, modelky, blogerky a influencerky a dokazují, že naše velikost šatů neurčuje naši hodnotu. Curvy Con se koná v New Yorku během týdne módy a loňským hostem byla například i rapperka a zpěvačka Lizzo. Cece se tak snaží manifestovat své motto: „Nedopusť, aby ti čísla na váze bránila žít život, jaký sis vysnila.“

 

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA