Emily Ratajkowski změnila image

Nová image Emily Ratajkowski

Emily má nový účes i barvu

Modelka Emily Ratajkowski debutovala na přehlídce Marca Jacobse s novým účesem a všem přítomným vyrazila dech. Jedna z nejslavnějších modelek světa dokázala, že umí nosit i kratší sestřih. Trendy bob, který se řadí mezi nejoblíbenější účesy loňského roku, modelka dokonce výrazně ztmavila a předvedla tak zcela novou image.

Emily Ratajkowski jako královna provokace

Modelka miluje provokaci a tak i její nejnovější fotografie vzbudila pořádný rozruch. Zcela nahá pózuje s rukama zakrývajícími hrudník. Na fotografii s jednobarevným pozadím vyniká její kouzelná tvář s novým účesem.

Vlasové trendy, které ovládnou rok 2023

elle.cz

Její ex představil vlastní vlasovou značku. Náhoda?

Razantní proměna Emily přichází několik dní poté, co její bývalý přítel Pete Davidson (29) odhalil svou vlastní vlasovou značku. Komik debutoval také novým účesem a to na Madison Square Garden, když New York Knicks hráli proti Los Angeles Lakers. On svoje vlasy nezkrátil, nýbrž si hlavu oholil úplně.

Vztah Emily a Petea byl opravdu pouze chvilkovou záležitostí. Pete Davidson a Ratajkowski se rozešli ke konci roku 2022. V prosinci prozradil blízký zdroj modelky, že se pár po téměř dvou měsících chození rozešel. "Em je svobodná a naprosto šťastná," řekl zdroj. "Vždy bude upřednostňovat svého syna, ale užívá si randění, když má čas. Užívá si svou nezávislost. Nemá v plánu znovu vidět Petea. Bavila se s ním, ale uvědomila si, že nechce, aby z toho bylo něco víc. Má ráda svůj život takový, jaký je."

Zdroj: People, Instagram Emily Ratajkowski